Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблеми в зимния сезон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблеми в зимния сезон

    Здравейте много бих иска някой да ми помогне в минусови температури колата ми започва да неще да върви започва една давене като дам газ се зачудва какво да прави и това е само когато е много студено сега когато е топло нямам проблеми. когато ми намалее нивото в резервоара започва да прави така сега го подържам над 1/2 и нямам проблеми, но зимата същото ниво започва да неще да върви. КАКВО МОЖЕ ДА Е КОЛЕГИ////////////?????????

    #2
    Каква е колата и на какво караш?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      рарар

      Пунто 1.2, 75 к.с., ЕЛХ, само на бензин.

      Коментар


        #4
        кокок

        забравих да кажа че са сменени бензинова помпа, кабели, датчици, свещи.

        Коментар


          #5
          Да няма вода в резервоара?
          FIAT BRAVO II 1.4 GPL
          FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
          FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
          FIAT UNO 1.5

          Коментар


            #6
            Я проб ай първ да си сминиш биндзинустанзия та. Дъ ни съ укажи чи биндзиня е кръщаван.П.С. Колега пиши правилно моля.
            Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

            Коментар


              #7
              ОК. ЗАСЕГА БЛАГОДАРЯ

              Коментар


                #8
                И аз го имах тоя проблем на Пунто 1,2. Зимата в най-големите студове просто не палеше. Мислехме си за вода в резервоара или някъде другаде. В сервиза официален на Фиат казаха, че имало боклуци в резервоара и му направили някакво продухване... как без да източат горивото не знам. Мислехме даже, че е от акумулатора, но и на зареден акумулатор правеше същия номер. Смених бензиностанцията и пак същата...само топлото време ме оправи.Ще видим тая зима дето ще дойде след 10тина месеца как ще е

                Коментар


                  #9
                  колега виж горивен филтър,сипи някоя добавка към бензина за почистване на дюзите-по твои избор
                  di

                  Коментар


                    #10
                    ОК. ще го направя аз съм сипвал добавка самоче веднъж има някой който не одобряват добавките защото качвали мръсотията в птъскачите или нещо такова и ми казват да сипвам спир место добавка самоче аз не съм слагал такива работи

                    Коментар

                    Working...
                    X