Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли да се направи тунинг на двигател JTD на Bravo/a

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Може ли да се направи тунинг на двигател JTD на Bravo/a

    Интересува ме може ли да се направи някакъв тунинг на този мотор. Под тунинг имам предвид спортен филтър, чип и евентуално спортна генрация. Или този мотор си върви достатъчно добре и няма нужда от допълнителни модефикаций.
    Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

    #2
    И още как!!! Това е най-интересния и най-резултатен мотор за чип-тунинг! Само мерак и пари да имаш! Инфо - колкото искаш!

    Коментар


      #3
      И аз да питам още нещо дизеловия двигател по същия начин ли се тунингова като бензиновия агрегат. Слагат ли се пак валове с нови пружини и клапани. За колери и филтри и чипове е ясно защото конете се качват доста по драстично отколкото бензиновите. Аз си мисля да правя дизелов двигател след като си взема такав на фиат или алфа след време и искам да посъбера малко инфо.

      [Skype - FIAT_FREAK

      Коментар


        #4
        Значи най-лесно става с чип? А това колко пари ще да бъде, то е ясно в зависимост от чипа де.. но примерно един които да качи около 10 15 коня. А след слагане на чип какво може да се направи без да се разглабя мотора защото не е от най простите
        Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

        Коментар


          #5
          ето няколко линка. Някои са намски дано някой да разбира и да попреведе нещо http://www.autoextrem.de/showthread,...alfa_romeo.htm
          Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

          Коментар

          Working...
          X