Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT Tipo 1.9 TD ПРОДАДЕНО!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT Tipo 1.9 TD ПРОДАДЕНО!

    Марка:FIATМодел:TipoДвигател:1.9 TDДата на производство:март 1994Пробег:250000Цвят: маслено зеленЕкстри:4(5) ВратиABSАлармаЕл. СтъклаКлиматикЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеЗабележки: Продавам я ,тъй като съм се ориентирал към пунто. Колата е в добро техническо състояние; имам я от близо 2 години (внос от Италия)и за този период съм сменил носачи,подгревни свещи ( + релето за тях), 4 бр. накладки, спирачна течност, чисто нов акумулатор, щанги на скоростите задължителните филтри ,ролки и масла, както и по-дребни неща крушки за фарове, стопове, амортисьорчета за багажника и др. Всички дължими такси по колата за 2008г. са платени ( ГТП, ГО, данък).Има CD player с МР3 и USB + колони JVC. Колата е пазена и поддържана с желание. Има леки козметични забележки с които я купих.Цена: 2000 BGNЗа контакти: 0888743804 Радослав
    Прикачени файлове
    Alfa 145 1.9 JTD

    #2
    При сериозен интерес цената ще се коментира !
    Alfa 145 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Fiat Tipo

      Колега аз съм се насочил към такова дизеларка, ако продам моето Punto, ще ти се обадя, но за сега успех.....

      Коментар


        #4
        Климатика работи ли?
        Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

        Коментар


          #5
          Лятото съм го зареждал с фреон!
          Alfa 145 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Колеги, на никой ли не му се кара читаво фЯтче ?
            Alfa 145 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Нова цена 2300 !
              Alfa 145 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Колата още се продава! Kоментар за сериозни купувачи!
                Alfa 145 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Нова цена 2000 лв.
                  Alfa 145 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Стига бе, човек! Ти още малко ще го подариш?

                    Коментар


                      #11
                      Колеги парите ми трябват спешно! Затова цената е такава...
                      Alfa 145 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        колега, какъв разход ти дава колата?

                        Коментар


                          #13
                          Въпреки ,че съм спокоен шофьор и не я юркам градско (софийско ) разхода е около 9/100. Извънградско отново с нормална скорост около 5,5/100. P.S. Ако някой колега може да сподели по-добри данни за този мотор нека разкрие тайната!
                          Alfa 145 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Аз имам Алфа 156, но се оглеждам за втора кола, нещо, с което да ходя на работа, примерно, защото Алфата в тези задръствания.... През 2002г. имах Типо 1.8 16v, колата беше невероятна, та пазя добри спомени за модела, аз следа ситуацията из "италианските" форуми, когато съм готов ще взема кола.

                            Коментар


                              #15
                              Какъв цвят е било Типото ти - 1.8 16?Щото са доста редки, а аз имам такова и се чудя дали не е твоето бивше :P

                              Коментар

                              Working...
                              X