Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разни неща от типо 2.0 16 волта :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разни неща от типо 2.0 16 волта :)

    компютър с инсталацията му 90 лв.заден капак, преден капак - забележки 15 лв./10 лв.задна лява врата 15 лв.двете предни - лявата е малко очукана лява - 15 лв., дясна 20 лв.ел.шибидах - 70 лв.задна броня (с червената линия) 15 лв.

    #2
    Гумените уплътнения на купето за 4те врати имаш ли ги?

    Коментар


      #3
      Павка, нали се разбрахме че ще мина. В такъв случай ми запази скоростите, компютъра с инсталацията и задната броня, а ще видя какво още имаш. Знаеш че съм сериозен.Лек и успешен ден.

      Коментар


        #4
        Ъп за колегата !

        Коментар


          #5
          VET написа:
          Павка, нали се разбрахме че ще мина. В такъв случай ми запази скоростите, компютъра с инсталацията и задната броня, а ще видя какво още имаш. Знаеш че съм сериозен.Лек и успешен ден.
          ок колега,но само бронята няма да мога да запазауплатненията ги няма,бяха скъсани и ги изхвърлих

          Коментар


            #6
            всичко си се продава

            Коментар


              #7
              имам и едно мазе пълно с некви чарколяци за типо, някой може да оцели кьоравото с много части.

              Коментар


                #8
                предна лява врата - продаденацените не са твърди на някой чарколаци

                Коментар


                  #9
                  Павеле приготви се, утре взимам заплата.

                  Коментар


                    #10
                    :D то си седи

                    Коментар


                      #11
                      мазето се поизпразва,циганите влачат,маиките пищат :D,типотата не се трошат :D

                      Коментар


                        #12
                        Праговете случайно да са здрави?Декоративните имам предвид...
                        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                        Коментар


                          #13
                          нямах изобщо

                          Коментар


                            #14
                            Здрасти Павеле, не ти се обаждам защото не дават заплата, а последните два месеца от здравословни проблеми в семейството не мога да смогна финансово, пък и купих още един дъргел набързо/случайно да не го изтърва/.Ако днес получа парите ще ти се обадя тея дни.Лек и успешен ден

                            Коментар


                              #15
                              VET написа:
                              Здрасти Павеле, не ти се обаждам защото не дават заплата, а последните два месеца от здравословни проблеми в семейството не мога да смогна финансово, пък и купих още един дъргел набързо/случайно да не го изтърва/.Ако днес получа парите ще ти се обадя тея дни.Лек и успешен ден
                              няма яд бре

                              Коментар

                              Working...
                              X