Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечетления от новото Гранде Пунто представено на ИталФест

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Впечетления от новото Гранде Пунто представено на ИталФест

    Аз лично не можах да седна вътре понеже нямах време но колата много ми хареса отвън.Вие какво мислите по върпоса....искам и снимки да гледам
    www.clubalfaromeo.com

    #2
    Аз лично не можах да седна вътре понеже нямах време но колата много ми хареса отвън. Вие какво мислите по върпоса....искам и снимки да гледам
    Колата е неотразима и тепьрва ще сьбира овации и почитатели!!!А ето ти и две снимки:
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Трябва да свиквам с колата :D :D
      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

      Търси се..

      Коментар


        #4
        Днес разгледах колата внимателно и най-вече на спокойствие...извода е много ми хареса. Повече ще пиша по-късно.
        www.clubalfaromeo.com

        Коментар


          #5
          бива си я :D http://www.standartnews.com/archive/...to/s4586_4.htm

          Коментар


            #6
            Днес разгледах колата внимателно и най-вече на спокойствие...извода е много ми хареса. Повече ще пиша по-късно.
            Завиждам ти на вьзможноста и спокойствието с което можеш да го направиш!

            Коментар


              #7
              hit-ko написа:
              Днес разгледах колата внимателно и най-вече на спокойствие...извода е много ми хареса. Повече ще пиша по-късно.
              Завиждам ти на вьзможноста и спокойствието с което можеш да го направиш!
              Ако имаш път към София и колата е още тук...ще имаш и ти тази възможност.....чудно ми е дали някой друг се интересува от бъдещето на Фиат...защото това е ключов модел за Фиат Ауто.
              www.clubalfaromeo.com

              Коментар


                #8
                Ако имаш път към София и колата е още тук...ще имаш и ти тази възможност. ....чудно ми е дали някой друг се интересува от бъдещето на Фиат...защото това е ключов модел за Фиат Ауто.
                Колата е модел на който Фиат залага изключително много! Най-вероятно модела е перфектно изпипан и пьлен с авангардни решения, щом печели и приза за пасивна безопасност! Моторите са ми ясни, но ми е много интересна ходовата част след като е база и за други марки, но беше крайно-неудобно да я погледна отдолу! Не разбрах, лична собственност ли е или е внесена за реклама, но благодаря и имам ли пьт ще се вьзползвам от поканата!

                Коментар

                Working...
                X