Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво JTD GT - !!!ПРОДАДЕНО!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво JTD GT - !!!ПРОДАДЕНО!!!

    Здравейте, за съжаление се налага да си продам колата . Причината е че трябва да си купувам пикапче Citroen Berlingo или Peugeot Partner.Bravo-то е GT има:КлиматроникЕл.СтъклаЕл.Огледала с подгряванеЧупещ воланЛети джанти с нови гуми Michelin Pilot EscaltoПълно Автокаско за 2008г. в БулстрадГражданска отговорност за 2008г. в БулстрадГодишна винетка за 2008г.Купил съм я на 21.7.2007г и съм минал малко под 5000км в България за това време. Километража показва 123000км Накратко нещата които съм сменил:1.Ангренажен ремък Gates -53лв2.Обтяжна ролка ангренажен ремък комплект - 130лв Още няколко ролки като не съм сигурен за цената около 80лв бяха. Всичките са на SKF3.Ремък на климатроника, хидравликата и алтернатора - Gates 34лв4.Прилежащите ролки и обтяжна към по-горния ремък - 120лв SKF5.Масло Selenia TD - 54лв, филтър климатроник, филтър горивен, и филтър въздушен - общо 42лв.5.Помпата на хидравликата защото се оказа, че тече - 140лв и с ново масло.6.Водна помпа - без причина майстора каза, че се сменала заедно с ремъка. Така е като видят че даваш пари и... 7.Сменен термостат - беше заял в отворено положение - 100лв с нов антифриз немски. Това явно е консуматив. 8.Задни амортесьори - пак сменени без причина нещо тропаше отзад и се оказа, че е закопчалката на седалката. 120лв за двата. Газови Cofap.9.Предни и задни накладки - пак без причина сложиха ми Ferodo доста са меки и спира превъзходно. Старите имаше каране в тях но незнам колко. 10. Лагер главина на предно дясно колело- 80лв. Резултат от нарязано пътно платно. Колата е в състояние "сядаш и караш" както е модерно да се пише. Колата може да се провери в сервиз!Цената е 5200лв. Смятам че е напълно нормална за обслужена кола с каско. Бартери не ме устройват. Колата може да се види по всяко време - през седмицата в гр.Свищов, а през почивните дни в гр.Троянтел:0887/335087Найден Спасовски
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

    #2
    Колега, имам мнооого сериозен интерес - не за мен, а за мой приятел - може ли да те помоля за снимки на салона и евентуално, ако има някакви забележки, някъде по колата да ги щракнеш от близо Интересува ме, дали салона на колата е запазен, колко са захабени седалките, пушено ли е в нея, има ли изгоряно от цигара, колко са изтъркани педалите, волана, скоростния лост, такива неща... Благодаря предварително

    Коментар


      #3
      Ще ти пусна Л.С.
      Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

      Коментар


        #4
        Много малко пари му искаш според мен.Bravo JTD по къщите върви 4800-5200 и нагоре - необслужено.То само гуми и застраховка са ти над 1000 лв.500 лв. масла, филтри и ремъци ми излезе на мен преди месец и половина.И аз като сметна колко пари вкарах на моята за 2 месеца - тя си става непродаваема.Между другото моята кола застрахователите я отцениха на 5960 лв. По скъпа е като отпадък Защо не го продаваше преди 2 месеца.
        Bravo JTD 105 '98

        Коментар


          #5
          Преди да пусна обявата съм проверил как се цените в mobile.bg. За твоя информация за 1 ден 3-ма човека проявиха сериозен интерес. Аз не съм на зор да я продавам. Нито е счупена нито имам да връщам пари, та да я продам на всяка цена и на безценица. Бравотата на горубляне докато се пуснат в движение се вкарват поне едно 500лв и то без каско. Неслагам нови гуми накладки и разни такива "дребни" и скъпи неща. В крайна сметка цената си я определям аз, който има интерес и иска ще я купи. Поздрави и дано си продадеш твоето за 6060лв или 6100непомня колко беше.
          Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

          Коментар


            #6
            Още
            Прикачени файлове
            Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

            Коментар


              #7
              Още снимки
              Прикачени файлове
              Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

              Коментар


                #8
                Прикачени файлове
                Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                Коментар


                  #9
                  колега мойта брава е оценена за 9 900 лв. за каското говоря...само исках се похваляади много успех с продажбата
                  Fiat Brava 1.6 16V 2001

                  Не на войната по пътищата !
                  http://media.causes.com/ribbon/478500

                  Коментар


                    #10
                    ivan_dmx, нарочно ги оценяват на повече Моята кола искаха да я оценят на 12000 при което бях силно заинтересован. Та това е 2 пъти повече от самата кола, а то какво било плащаш не 400, а 600 лв. на година
                    Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                    Коментар


                      #11
                      да бе ясно ми е това и на мене ми го предлагаха ...ама мойта е от последните там произведени и е дигната с 1 година и зарад туй цялата раота ...както и да е ае успех тибива си я бравото ама брава по ми допада
                      Fiat Brava 1.6 16V 2001

                      Не на войната по пътищата !
                      http://media.causes.com/ribbon/478500

                      Коментар


                        #12
                        Всеки с предпочитанията си Мерси за пожеланието, ще видим. Засега мераклии има, но пари няма
                        Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                        Коментар


                          #13
                          Пфф тая кола е перфектна бе !!! Ако приемаше бартери щях да ти предложа мойто + 1000 отгоре... Как не си взех ЖТД сега ме е така яд, защото на тд100 не мога да си намеря чип тунинг...
                          www.CarProfi-BG.com
                          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                          Най-атрактивните цени в София!

                          Коментар


                            #14
                            Приемам бартер, но за Citroen Berlingo или Peugeot Partner - товарни. Това, че неможеш да намериш чип тунинг не се коси. В село около гр.Ловеч има майстор, който може да постигне резултати равносилни на чиптунинг за по-малко пари. При нас е модерно да се кара TD и TDi, повечето хора ходят при този майстор и са много доволни. Прави някакви магии на нафтовите помпи на Lucas и Bosch.
                            Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                            Коментар


                              #15
                              За момента има проявен сериозен интерес от гр.Варна
                              Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X