Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления от Италфеста

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Впечатления от Италфеста

    Е, колеги, дойде време за споделяне на впечатленията си от Италфеста. Аз лично съм много разочарован от присъствието на ФИАТ и мнението им е, че можеше да се справим много по-добре.
    Alles in Ordnung

    #2
    Цял ден чаках първия пост от Италфеста и.... съвсем не очаквах да бъде такъв. Съжалявам, но неотложни ангажименти ми попречиха да дойда. Дори изпратих групата потегляща от Лукойл, но...дотам.Казвай как мина?

    Коментар


      #3
      Наистина бяхме най-малко в сравнвние с другите (за което и аз съжалявам, че на можах да дойда с моята кола, но така се случи ). Не съм сигурен, защото съм още нов във редиците на "италианските" сбирки, но ми се струваше, че бяхме оставени малко в страни. Дано греша.
      Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #4
        много студ бе майна

        1. Не му е сега времето за срещи на открито - октомври месец в балкана на летище (ебати вятара)2. Събота за много хора си е нормален работен ден! поне още 4-5 коли мои познати щяха да дойдат и мисля много повече ако примерно беше в неделя.3. Мисля че всички останаха разочаровани от забраните за "пилене" на гуми и гонки. - било опасно!! Ми събрали сте там най големите резачки и искате да не се гонят и само да се гледат. ми направете заградете го някак си - направете го безопасно. Сложете ако трябва по 2-3 лв вход, викнете една линейка пожарна и там каквито са изискванията ама кажете че ще има и състезания. Какво означава - силов тунинг - изкарали сте там вашите си коли дето всички ги знаят и само обесняват - мойта е 300 коня мойта е 400 ...... ми аз трябваше да ида с мойта и да кажа че има реактивен двигател и е 1000 коня и да ги бия сичките - да ги сложат една до друга .... старт и тогава ще се види :D може и аз да не съм разбрал смисъла на цялото събиране но ви казвам моето мнение и на хора дето не са от форума а са дошли защото са разбрали че ще има "събиране на много коли" и все хубави.! Иначе идеята като цяло е Супер и ви поздравявам за това което всички организатори направиха И ще ви кажа че на тавана имам 5 спойлера и все нямам време и пари да ги сложа ама за догодина ще ви ги покажа със сигурност :D
        Verry Irresistible ..... By Givenchy

        Коментар


          #5
          Лично с колеги сме пилили 10 чифта гуми на тази писта. Значи е било въпрос на договорка за да има желаните "дръпки". При това май беше бетон По принцип подобни събития по европа а правят на писти или затворен маршрут между селата. Поне в Англия е така. Но дори това да не е така - събирането на толкова автофенове си е тръпка и усещането за част от едно цяло семейство е несравнимо.Дори да бях със "Застава" бих посетил такова събитие.

          Коментар


            #6
            Едвали можеше да се представим по-лошо....................фиатките бяха смешно малко, а на купона в ресторанта бяхме 3 или можеби греша?

            Коментар


              #7
              Ами колеги аз съм от Ланчиа клуб и да ви кажа и аз не бях възхитен.Силовия туннинг си беше зле.Ама оптичния беше трагедия.Извинете може би греша,но не мисля че слагането на ляти джанти се води оптичен туннинг.Трагедия....

              Коментар


                #8
                М-да-а-а-а, значи добре че не дойдох. С какъвто външен вид е Ритмото, само щях да сваля нивото още повече... Нищо, догодина до амина, но май ще е по-добре да е август срещата и то на място дето да може да се тича, тогава шоуто ще е пълно...
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар


                  #9
                  Вярно, че беше студено и духаше вятър,но поне се видя, че има готини хора от фиатаджийте-Тони, Веско,Любо. А какъв фиат 124-спайдър от 1980 имаше.С две чудесни красиви мацки,.Да беше по топло.Може би трябва да е с месец по рано този форум.След отпуските към 10-15 септември.Нищо ,продължаваме сбирките в София.Д-р Бари

                  Коментар


                    #10
                    johnfound написа:
                    М-да-а-а-а, значи добре че не дойдох. .................
                    Е тука е проблема. а не че сме нямали красиви коли. Нямахме хора ...................фиатовете бяха най-малко.Иначе се представиха добре.Първо място при ретро колите (ако не греша, защото ме нямаше точно тогава.)Първо място при аудиото.Първо място при оптичния тунинг.Второ място при силовия (Бобо го спечели тук ама понеже е от УС на Алфаромео и не взе награда.)Второ място при майсторското шофиране. (аналогично с горното )Така че ако не греша ??? май взехме всички награди от конкурсите.Е конкурса Мис Италфест се проведе в много тесен кръг (и пиянски) такаче не го броя

                    Коментар


                      #11
                      на купона в ресторанта бяхме 3 или можеби греша
                      И аз съжалявам, че не можах да остана, но бях с прятели и бях само пътник, т.е. нищо независеше от мен [/quote]
                      Bravo 1.6 16V '97

                      Коментар


                        #12
                        1115 написа:
                        Е тука е проблема. а не че сме нямали красиви коли. Нямахме хора ...................фиатовете бяха най-малко.
                        За съжаление "неидването ми" се дължи само на служебни задължения, а не на липса на желание...(даже в момента пиша от служебния компютър) Иначе щяхте да се насладите на един твърде ръждясал, но доста добре вървящ Ritmo-Abarth. Нищо, призовите места са достатъчно, както виждам. По-добре - догодина. Ако всичко беше идеално, няма да имаме стимул при организацията на следващия фест.Между другото, някой правил ли е снимки?
                        Fiat Ritmo 105TC
                        1600cc 105к.с.

                        Коментар


                          #13
                          Между другото, някой правил ли е снимки?
                          Снимки има много при МариоБГ Скоро ще се появят.

                          Коментар


                            #14
                            Re: много студ бе майна

                            ILLUSi0N написа:
                            1. Не му е сега времето за срещи на открито - октомври месец в балкана на летище (ебати вятара)2. Събота за много хора си е нормален работен ден! поне още 4-5 коли мои познати щяха да дойдат и мисля много повече ако примерно беше в неделя.3. Мисля че всички останаха разочаровани от забраните за "пилене" на гуми и гонки. - било опасно!! Ми събрали сте там най големите резачки и искате да не се гонят и само да се гледат. ми направете заградете го някак си - направете го безопасно. Сложете ако трябва по 2-3 лв вход, викнете една линейка пожарна и там каквито са изискванията ама кажете че ще има и състезания. Какво означава - силов тунинг - изкарали сте там вашите си коли дето всички ги знаят и само обесняват - мойта е 300 коня мойта е 400 ...... ми аз трябваше да ида с мойта и да кажа че има реактивен двигател и е 1000 коня и да ги бия сичките - да ги сложат една до друга .... старт и тогава ще се види :D може и аз да не съм разбрал смисъла на цялото събиране но ви казвам моето мнение и на хора дето не са от форума а са дошли защото са разбрали че ще има "събиране на много коли" и все хубави.! Иначе идеята като цяло е Супер и ви поздравявам за това което всички организатори направиха И ще ви кажа че на тавана имам 5 спойлера и все нямам време и пари да ги сложа ама за догодина ще ви ги покажа със сигурност :D
                            Аз като ви исках по 2лв за уепенка, а? Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Пиленето на гуми беше ЗАБРАНЕНО от собствениците на летището и по-добре! Имаме един счупен прозорец без пилене, а представете си с пилене (пистата така се ронеше... жална майка)Тез с по 300-400 кончета.. може да са били прави За един съм сигурен (има дино графики в мрежата)Боби_23 какво искаш да кажеш встрани ?
                            Alfa 145 QV

                            Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

                            Коментар


                              #15
                              За мен състезанието с конусите беше най-хубавото на феста , но за съжаление нямаше тестдрайв с новото Гранде Пунто
                              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                              Търси се..

                              Коментар

                              Working...
                              X