Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Датчик за масло на Браво 1.6 103hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Датчик за масло на Браво 1.6 103hp

    Здравейте, вчера пътувах по автомагистрала Тракия и на два пъти ми се налага да натискам яки спирачки. И в двата случая ми светна лампата за маслото , което много ме учуди, никога не се е случвало преди. Нивото на маслото е нормално, колата се държи нормално , дали датчика ми започва да се ебава или някъде има слаба маса, как мислите?
    Bravo 1.6 SX 16V 76kW/103hp '96г

    #2
    Колега, за колко дълго свети лампата - само докато спираше или и след това? Без да давам отговор на въпроса, само си мисля - къде е разположен датчика на маслото на този двигател? Възможно ли е при рязкото спиране маслото от инерцията да отива в предната част на двигателя и (евентуално) да няма налягане при датчика? Простете ако това е пълна глупост, просто съм изпитвал почти същата ситуация, но с рязко ускорение и лампата за спирачната течност, та си мисля дали е възможно да се получи подобен ефект.
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      Само по време на спирането и то в края му. Относно датчика не съм много наясно къде е разположен.
      Bravo 1.6 SX 16V 76kW/103hp '96г

      Коментар

      Working...
      X