Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добавка за инжекциона - Въпрос!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добавка за инжекциона - Въпрос!

    Здравейте,Отново възникна един въпрос. Откакто съм го взел Бравото ми прави проблем. Има моменти, в които просто като настъпя газта и колата забива за няколко секунди, все едно се дави. Днес си купих една немска добавка за почистване на дюзите. Марката е Wynn’s. На опаковката пише, че трябва да се налее 1 шише на 10 000 км. Или 5 000 км ако се кара много градско. Пише още и че трябва да се налее преди да съм заредил бензин. Сега резервоарът ми е пълен и искам да питам може ли да сипя от добавката или да изчакам. Също така щом е за 5000км едно шишенце (325мл), това значи ли, че трябва да сипвам по 32.5мл на зареждане или смело да си сипя? Благодаря предварително.Ето и добавката:http://www.wynns.de/consumer/einspritzreiniger.htm
    Bravo 1.4 12V

    #2
    Не виждам логика дали се сипва добавката преди или след да отидеш на бензиностанция. На третата дупка- всичко се е разбъркало перфектно. :D
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      Здравейте аз съм нов във този сайт и гега го рзглеждам и чета по внимателно особеднои става ли въпрос за "пунто" защото и аз имам такава кола а до колкотоза добавката много хора са ми казвали за тези добавки че запушват инжекциона незнам дали е така но аз си слагам незнам дали има нещо общо с тези неща едни викат слагай други недей и така

      Коментар


        #4
        Аз сипах добавката и сега чакам ефекта. Честно казано усещам леко подобрение и колата се дави по-малко. Нямам никакви проблеми с оборотите, а на елкон всичко беше в нормите. Ще кажа поведението на колата как се променя с времето и добавката.
        Bravo 1.4 12V

        Коментар


          #5
          Аз на Пунтото слагам само Хелиос, на Петрол.Добре дърпа,държи обороти.
          ex. punto elx 1.2i
          Lancia Libra 1.6

          Коментар


            #6
            petio4528 написа:
            Аз на Пунтото слагам само Хелиос, на Петрол.Добре дърпа,държи обороти.
            хм и колко добавка на колко бензин!
            Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
            Втората......пак същата!
            (_-_)______////_______(_-_)
            Punto75-Вече на жената!
            Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

            Коментар


              #7
              Мисля,че Wynn’s-а е Белгийска.Аз лично предпочитам Американските-sTp,SNAP,STOP,GOLD EAGLE или нещо такова

              Коментар

              Working...
              X