Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак ме блъснаха

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пак ме блъснаха

    Да ви се "похваля". Днес за първи път излязох на по-дълго пътуване с колата (около 300км.) През целия път всичко беше нормално, но....когато се прибрах в Ямбол, оставих всички които бяха с мен по домовете им и когато се прибирах към вкъщи, на 2 мин. път от нас ме засече един, който дори и не се огледа, а ме видя чак когато се натресе отгоре ми. Та сега, вече ударените ми врати станаха 3. И естествено нямам каско. Разбрахме се утре да уредим нещата с парите, защото не извикахме полиция - просто ще поеме ремонта и толкова.Та така. Добре, че само колата е ударена - тя ще се оправи.Поздрави.

    Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

    #2
    Каско, не каско, щом другият е виновен щетите се поемат от неговата "Гражданска отговорност". Но задължително се вика КАТ.

    Коментар


      #3
      Трябвало е да викнеш КАТ. Сега разчиташ единствено на неговата дума.

      Коментар


        #4
        Човекът излезе разбра,дори излезе че е бивш колега на майката на приятелката ми.Затова че няма къде да отиде да не си поеме щетите.На мен ми беше все тая дали ще дойдат от КАТ или не.Той не искаше да ги викам,може и да не е бил изряден - мен това не ме интересува.Само да ми оправи щетите - друго неискам.Ще пиша понататък какво е станало.

        Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

        Коментар


          #5
          ilkor написа:
          Трябвало е да викнеш КАТ. Сега разчиташ единствено на неговата дума.

          Коментар


            #6
            Колега аз също съм от Ямбол и преди година и половина преживях зверска катастрофа , като по чудо мой приятел и аз сме живи в момента. Но никога не чакай от умрял писмо , трябвало е да викнеш КАТ , щото утре тоя ако се направи на луд - ще пиеш една студена вода за щетите. Но все пак се надявям наистина въпросния господин да си държи на думата и да ти оправи колата Поздрави!
            .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

            Коментар


              #7
              Надявам се всичко да мине без много разправии.След няколко дни ще пиша как са се развили нещата.

              Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

              Коментар


                #8
                Е вече се оправихме с човека който ме блъсна.Вчера ми даде 150лв. и всичкое ОК.Не ме излъга, за което се радвам.Не мисля, че застрахователите му щяха д ами дадът толкова пари,които ще покрият щетите, а даже и ще останат.Поздрави

                Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                Коментар


                  #9
                  150 лева за какво?? Колега, не знам колко те е ударил и как вървят ценити в Ямбол, ама тука в София, ако искаш да ти оправят тенекиите както трябва, с по-малко от 100-120 лв. на парче не можеш да се измъкнеш. Мен ми взеха 180 за калника, защото го пекоха в камера. Та това ми е мисълта, че аз ако бях на твое място щях да го изръса за повече пари, все пак си му спестил куп ядове като не си викнал КАТ (което междудругото е голяма грешка).
                  Fiat Punto 1.7TD
                  Mazda 626 2.0
                  Fiat Croma 2.4 Multijet

                  Коментар


                    #10
                    Питах за цени в два сервиза и ми казаха по 100лв на детайл,а на мен ми е смачкана предна лява врата (и заднна дясна+заден д.калник, но те са от по рано).Та щетите от него ще ми струват 100лв , а аз взех 150.Просто човекът си беше точен и нямаше намерение да ме лъже и да ме премята.Ако му бях казал по-голяма сума може би щеше да я плати,но на мен вече щеше да ми е неудобно да му взема парите - не съм такъв.За миг се поставих на негово място и ....Поздрави колеги и - безаварийни!

                    Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                    Коментар


                      #11
                      mitenceto89 написа:
                      Питах за цени в два сервиза и ми казаха по 100лв на детайл,а на мен ми е смачкана предна лява врата (и заднна дясна+заден д.калник, но те са от по рано).Та щетите от него ще ми струват 100лв , а аз взех 150.Просто човекът си беше точен и нямаше намерение да ме лъже и да ме премята.Ако му бях казал по-голяма сума може би щеше да я плати,но на мен вече щеше да ми е неудобно да му взема парите - не съм такъв.За миг се поставих на негово място и ....Поздрави колеги и - безаварийни!
                      евала бате

                      Коментар


                        #12
                        и мен два пъти ме подпират отзад и аз не искам пари, не знам що съм толко прост... ама все си мисля, че е за добро...а и ти много добре си постъпил. значи все още се намират коректни хора, евала!
                        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                        e30 forever!

                        Коментар


                          #13
                          както няма ли да ти го покрие на мен от Армеец до 3 цети ми покриват без кат (станало е пред блока и не видях кой е и така )
                          1.6 16v 96 г. 103 hp.
                          България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
                          Да мина да те взема...или да взема да те мина?

                          Коментар


                            #14
                            Преди месец бащата спира на светофар но отстрани има един хипермаркет (Аскент) и има един малък паркинг,та спираме и в същото време една жена с Корса се натресе право от моята страна след като излизаше и я видях че дори не се огледа за щастие щетите не бяха големи,малко огънато оправя се но интересното беше че точно след една седмица същата тази жена с същата Корса се блъсна пред даскало ( мина на червено и засече един с вектра).
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              Извода е, че на някой хора просто не трябва да се дават книжки ..
                              Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                              Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                              Коментар

                              Working...
                              X