Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

загуба на ток

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    загуба на ток

    значи от 2 дена всяка сутрин бутам колата за да запали сигурно и на вас ви се е случвало и знаете колко е кофти. щом запали сутринта и целия ден си има ток и пали сама. преди време правих алтернатор, сменяхме четки и тн. и нищо не стана, накрая взех втора употреба и нямах проблеми. може би сега започват?имам 2 въпроса:1.акумолатора ми е с "око" и вечер като се прибера то е "зелено" значи всичко е наред, но сутрин не ще да запали и "окото" показва че няма ток?!!?!?!?! къде отива????2.по цял ден ми свири алтернаторния ремък, само да го натовара малко с парно или фарове и озвучавам всички кръстовища. може би като е хлабав и не може да зареди хубаво акумолатора?лошото е че чак след 20-ти ще мога да намера време за сервизако се сетите за някоя дреболия, моля споделетемерси!

    #2
    мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

    Коментар


      #3
      Не е хубаво да караш така защото първо натоварваш много алтернатора и може да се прецака второ самият акумолатор си остава полу разреден и в големите студове ще видиш зор.Най лесно е да откачиш вечер клемите при хубаво зареден акумолатор, защото само от алтернатора едва ли е добре, и на сутринта закачаш и ако запалиш 100% имаш утечка, но ако не заредиш акумолатора на зареждачка той за една нощ може и сам да се разреди.
      Alfa 145QV

      Коментар


        #4
        мерси много за отговорите!!!!!лошото е, че нямам мултицетнадявам се до седмица, като ми свършат изпитите да отида на сервиз и да го оправим!още веднъж мерси!

        Коментар

        Working...
        X