Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ акумулатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОДАРЯВАМ акумулатор

    Аку-то е Искра 44 А/h на по-малко от две години. Миналата седмица ме предаде от раз. Беше си загубило всичкия ток по незнайна причина и показваше 4-4.5 V напрежение Сега показва 11.7 V. На някой ако му върши работа, да идва и да го отнася. Пари не искам. 088 571 70 12 СимеонУдобно ми е вечер, живея в Младост.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    #2
    Akumulator

    Kolega ako moje pove4e informaciq za akumulatora. trqbva mi nqkakav za vremenno polzvane. ako se namira6 v sf to4no kade si i za kolko pari go dava6Колега не е желателно да използваш латиница.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Stilo 1.9 JTD 115

    Коментар


      #3
      възможно е на мен да ми свърши работа, ако се откаже колегата по-горе
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Запазен за pakumba
        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

        Коментар


          #5
          Re: ПОДАРЯВАМ акумулатор

          simeon3000 написа:
          Аку-то е Искра 44 А/h на по-малко от две години. Миналата седмица ме предаде от раз. Беше си загубило всичкия ток по незнайна причина и показваше 4-4.5 V напрежение Сега показва 11.7 V. На някой ако му върши работа, да идва и да го отнася. Пари не искам. 088 571 70 12 СимеонУдобно ми е вечер, живея в Младост.
          Надин не ти ли е наблизо???Там и пари дават!
          Варна... Морето... Червеното Турбо Купе...

          Pininfarina's Fiat Coupe 16V Turbo 195 h.p.++
          Skoda Octavia II 1.9 TDI-PD DSG 105 h.p.

          Коментар


            #6
            благодаря на колегата, отнесох го днес.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар

            Working...
            X