Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми с джанти 4х98 Гиславед зимни

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми с джанти 4х98 Гиславед зимни

    Тя зимата почти свърши и аз тогава се сетих да ги пусна седят в гаража от година и половина Гумите са карани две зими и са в перфектно състояние Гиславед Норд Фрост най добрата зимна гума за мен.Тъжното за тази марка е че вече внасят само Евро Фрост който се прави в Румъния и няма нищо общо като поведение в сравнение с Норд Фрост 155х80х13Джантите не са нищо особено но не са криви 4х98Цена 220лв.Тел.0898 590 633
    Прикачени файлове

    #2
    Гуми с джанти 4х98 Гиславед зимни

    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Гуми с джанти 4х98 Гиславед зимни

      :D :D :D :D
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Re: Гуми с джанти 4х98 Гиславед зимни

        vladifiat написа:
        Тя зимата почти свърши и аз тогава се сетих да ги пусна седят в гаража от година и половина Гумите са карани две зими и са в перфектно състояние Гиславед Норд Фрост най добрата зимна гума за мен.Тъжното за тази марка е че вече внасят само Евро Фрост който се прави в Румъния и няма нищо общо като поведение в сравнение с Норд Фрост 155х80х13Джантите не са нищо особено но не са криви 4х98Цена 220лв.Тел.0898 590 633
        Е не внасят само Еуро Фрост.Тази есен имаше доста и Норд.Относно това ,че еуро не стават за нищо не е вярно.Извинявам се за спама ,но ве пак малко яснота.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          еуро са за европата...норд-а за ония горе дето са с доста сняг и аз сори за офф-а Гумите са доста добри на снимките.
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #6
            Гуми с джанти 4х98 Гиславед зимни

            Колеги карал съм и с двата модела и съм видял разликата на сняг която е доста голямаТова разбира се е мое мнение не мога да се натрапвам

            Коментар


              #7
              На тая цена бих ги взел веднага, но съм с чисто нови зимни гуми. Джантите обаче ме интересуват. Ако излезе човек за гумите може да нагласим нещата.Примерно, ако кажем, че гумата е 20 лв., а джантата 35 лв., аз давам 140 лв. за джантите, другия се обзавежда с комплект зимни за 80 кинта.Така нещата се вързват долу-горе, ако правилно съм разбрал, че общата цена е 220 лв.
              2.4 JTD

              Коментар


                #8
                те гумите са хубави но джантите са за извинение пред колегат отвратителни

                Коментар


                  #9
                  аз съм навит за гумите, а като гледам колегата горе - за джантите - значи колегата vladifiat май си уреди продажбата остава само да каже отделно цена за гумите и джантите
                  Fiat Bravo 1.6 16v 103 коня и газов инжекцион който да ги храни

                  Коментар

                  Working...
                  X