Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръжок 18+

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кръжок 18+

    Водя един кръжок. Литературно-еротомански. Т.е. за чекиджии-словоблудци.На какво ли не ги учих.Имаше малки келемета. От онези, дето хартия не са държали, освен ако не са акали секунди преди това. Дето са седнали на 3 години пред Doom2 и Quake (примерно писане "Аз мисля и 6те споделя 4е аз сам булгар4е е хубаво стихотворение {}"). Има и големи келемета. Групата е сборна.Последната тема беше "Арменци". На Яворов. Казах им да се подготвят за следващата сбирка. Излиза Даниелка пред групата. Всички олигофрени се готвят да чуят есето й на тема "Арменци" и са си разкопчали панталоните. Нисък старт за мастурбация. Намествам очила и й кимвам да почне.Даниелка:- Жираир Хачикян!Почнаха шумолевиците. Бъркат си в гащите и почват да се пипат.- Оник Ованесян.Църкат се кремове по ръцете и почва едно мачкотене на пениси. Малко по-безшумно, но не по-малко енергично, се малтретират и вагини.- Вартан Хампарцумян.Тук вече изпъшкаха двама. Един стол падна. Даниела вдигна децибелите и зазвуча все едно е отряден председател на сбор или пък Боримечката, когато казва: "Хора, да знайте, че ще пукне топчетооо..."- Гираги Цахациркян.Замириса на пот и на разширени зеници. Някой пъшкаше на полски, явно носталгия по лятото. Арменските имена действаха много възбуждащо на всички. А и хормоните бяха заразни.Тирадата от имена не секваше.Даниелата вече имаше пяна по устата. Подготвено беше това момиче.Завърши с вик "Цъдесотюн!"Последната несвършила свърши със сълзи на очи. Е, всеки с оргазма си...На следващата сбирка ще коментираме как Мао Дзе Дун разбира Конфуций.Записвания на касата на Матроския клуб.

    #2
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      Re: Кръжок 18+

      idm написа:
      ..Църкат се кремове по ръцете и почва едно мачкотене на пениси...
      Тва е хита!
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Щрунци е мноого луд, препоръчително е ако имате време да му изчетете писанията - всичките са горе-долу в този неповторим смешен стил :D

        Коментар

        Working...
        X