Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

химн на Италфеста

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    химн на Италфеста

    Абе то човек като си седи вкъщи по това време всякакви глупости му минават през главата, та се сетих да предложа нещо: за такова грандиозно събитие е хубаво да се измисли някакъв химн или нещо подобно. Аз днес се сетих за една много подходяща според мен песен- Emotione per sempre на Ерос Рамацоти. как мислите, става ли за тая работа? Идеята е, че това е любовта към италианските коли- чувство завинаги.
    Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
    Volvo S60 Sport 2.4D

    #2
    спород мен песента е на Джамирокоей даже незнам так ли мо беше името Cosmic girl или нещо такова
    Croma CHT
    Croma 1.9 multijet

    Коментар


      #3
      Ако е официално - да е официално, както си е по протокола. Феста би могъл да започне с "Мила Родино" и след това италианският химн. Струва ми се, че няма да се достигне до консенсус по, която и да било друга песен. Иначе и аз съм "За" Жоро Минчев .Рок ен Ролл и Хеви Метъл оттук до края на света .
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Глас за Жо Минчев... и от менЕ! ... даже два.., даже два.., шот съм мноу гласовита :D
        FIAT PUNTO 6 SPEED
        FIAT MAREA 1.9 TD

        Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

        Коментар


          #5
          ами на Richi E Poveri има няколко песни...Il Meglio De Noi - Най-доброто за насPiccolo Amore (Mio) - Малка (моя) любов <-- тази песен има много добър текст - някой ако може да си го преведе няма да загубиMade In Italy - Произведено в Италия <-- това ако искаме да сме тематични на Ерос РамацотиUn Emozione Per Sempre <- е добро предложение... иначе има и Piu Bella Cosa - По-добри неща...само споменавам за тези песнички...иначе като предложение давам: да се предложат няколко песни и посредством анкета да изберем коя да е за химн!а песента на Жоро Минчев за малкия Фиат си е за малките Фиати... нека нея оставим настрана...т.е. искам да кажа че малките - полски Фиати не са сегашните Фиати които караме ние... и повечето въобще не са малки... нали?
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            Mazgarev написа:
            ами на Richi E Poveri има няколко песни...Il Meglio De Noi - Най-доброто за насPiccolo Amore (Mio) - Малка (моя) любов <-- тази песен има много добър текст - някой ако може да си го преведе няма да загубиMade In Italy - Произведено в Италия <-- това ако искаме да сме тематични на Ерос РамацотиUn Emozione Per Sempre <- е добро предложение... иначе има и Piu Bella Cosa - По-добри неща...само споменавам за тези песнички...иначе като предложение давам: да се предложат няколко песни и посредством анкета да изберем коя да е за химн!а песента на Жоро Минчев за малкия Фиат си е за малките Фиати... нека нея оставим настрана...т.е. искам да кажа че малките - полски Фиати не са сегашните Фиати които караме ние... и повечето въобще не са малки... нали?
            Абсолютно съм съгласен
            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

            Търси се..

            Коментар


              #7
              Mitko написа:
              Клубът на малките фиатчета са наши добри приятели и за в бъдеще ще имаме много общи мероприятия.
              Това е много хубаво! Приветствам!Но става въпрос за химн на ИталФест-а... (до колкото разбрах де...)и специално за песента на Жоро Минчев не е много подходящо, защото полския Фиат вярно че има бая италианско в него, но все пак е полски - от където идва и името му ... и песен за него на ИталФест-а, пък и Фиат да е на всяка цена - де да знам... все пак има Алфа Ромео, има Ланча, и др.Не е ли тъй?
              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

              Коментар


                #8
                Mazgarev написа:
                Mitko написа:
                Клубът на малките фиатчета са наши добри приятели и за в бъдеще ще имаме много общи мероприятия.
                Това е много хубаво! Приветствам!Но става въпрос за химн на ИталФест-а... (до колкото разбрах де...)и специално за песента на Жоро Минчев не е много подходящо, защото полския Фиат вярно че има бая италианско в него, но все пак е полски - от където идва и името му ... и песен за него на ИталФест-а, пък и Фиат да е на всяка цена - де да знам... все пак има Алфа Ромео, има Ланча, и др.Не е ли тъй?
                Абсолютно съгласен с колегата, темата я бях пуснал наистина за Италфеста, но може да прерасне и за химн на феновете на италианските коли :D . Лошото е, че именно след феста май се е получил някакъв разрив между клубовете на отделните марки . Затова нека да мислим за химн не на клуб като юридическо лице, а просто на феновете, които ще се сещат за любимите возила щом го чуят. Затова аз продължавам да смятам, че най-подходящото заглавие е именно "Емоция завинаги". Щом има и други предложения, може да се пусне и анкета .
                Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                Volvo S60 Sport 2.4D

                Коментар


                  #9
                  а "Произведено в Италия" ?
                  FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                  Коментар


                    #10
                    Mazgarev написа:
                    а "Произведено в Италия" ?
                    Току-що я чух за първи път . хубава е песента, ама ми е малко по-"ретро" . Абе най-добре с анкета да се реши въпросът .
                    Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                    Volvo S60 Sport 2.4D

                    Коментар


                      #11
                      С анкета - най-добре... само че трябва да видим кои песни да се предложат...аз лично предлагам тези които написах в първия си пост по темата...а след това, след като ние изберем, ще предложим 3-те най-високо оценени песни на другите клубове на италиански автомобили, като Ланча клуба и Клуб Алфа Ромео и ще видим по-нататък какво ще стане...Какво ще кажете за подобна организация? Предлагайте песни!П.П.: не че е от най-наложителните неща за които трябва да мислим, но все пак - защо пък не? Идеята на колегата е много добра! Нека я осъществим!
                      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                      Коментар

                      Working...
                      X