Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познайте кой е този път?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Познайте кой е този път?

    Колеги, опитайте се да познаете кой е този път???
    Прикачени файлове

    #2
    Ще ви помогна, като ви кажа, че няма нито един знак, че има ремонт, неравности по пътя или нещо подобно. Просто си караш и изведнъж попадаш на това, което е на снимките. И то не вендъж, а на цели 4 такива участъка.И още малко ще ви помогна - за този път се иска винетка.

    Коментар


      #3
      Копривщица - Панагюрище ?
      ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
      ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
      ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

      Коментар


        #4
        и там ли е такъв Още един жокер - вижте двата комина на хоризонта.

        Коментар


          #5
          Да не ви мъча повече - това е път 55 - Свиленград - Нова Загора през Главан.Кой дявол ме накара да тръгна по него, така и не разбрах.

          Коментар


            #6
            Дай*аааа... тез мизерници дай*а... За тоз’ път (м/в)инетка... луди ли са...И после неоригиналните части по окачването били ментаци... много бързо се разбивали... ко няма са разбиват...Пътя през пеУник (околовръстно ли е, какво е) е подобен кошмар, скоро ми се налага да минавам от там... само, че там подскачаш при скорост 50 км/ч и си удряш главата в тавана... Както се казваше в "Бай Ганьо": "Всички са маскари" (сещате се - става дума за нашите мили управляващи... в парламента и по различните общини)

            Коментар


              #7
              batececo написа:
              Дай*аааа... тез мизерници дай*а... За тоз’ път (м/в)инетка... луди ли са...И после неоригиналните части по окачването били ментаци... много бързо се разбивали... ко няма са разбиват...Пътя през пеУник (околовръстно ли е, какво е) е подобен кошмар, скоро ми се налага да минавам от там... само, че там подскачаш при скорост 50 км/ч и си удряш главата в тавана... Както се казваше в "Бай Ганьо": "Всички са маскари" (сещате се - става дума за нашите мили управляващи... в парламента и по различните общини)
              А какво да кажа аз като понякога по 2-3 пъти в седмицата го минавам отиване и връщане....Баси окачването, баси и шарнирите и чудото... аз там с по-малко от 80 не карам...Те къде съм си изпогубил пломбите...Между другото точно такъв беше пътя на излизане от Девин - даже се чудехме дали не сме се объркали - ама гледам знак "Винетка" - викам си - "Тука е - грешка нема"!
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                Пътя на снимките е второкласен, на картата е с оранжево (с червено са първокласните, с жълто - третокласните).Не се ядосах толкова за самото състояние на пътя. Случва се. Ядоса ме повече факта, че нямаше нито една табела, нито един знак, който да предупреждава за подобно състояние на пътя. Като се има предвид, че се връщах от Гърция, където за всяко нещо има по 3-4 табели...Още повече, че терена е хълмист и изкачваш нагорнище и изведнъж - чакъл. С едри камъни. Тях не ги снимах, това на снимките са третия и четвъртия участъци. Първите два участъка бяха по-лоши.

                Коментар

                Working...
                X