Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Музика за маниаци !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Музика за маниаци !!!

    Усилвател: AudisonМодел: SRx 2 2-1 канален усилвател2x65 Watt RMS(4 ома)2x85 Watt RMS(2 ома)1x170 Watt RMS (4 ома)Crossover: hi-pass/lo-pass/by-pass; 50:220 Hz;12 dB/octКолона с 2 говорителя HERTZ Модел: ES-250СУББУФЕР-250ММ (10")500 W МАКСИМАЛНА МОЩНОСТРазмери на колоната 70х40х36Цена 420 лв.тел. 0878398672П.С. Всичко е използвано около 1 месец.
    Прикачени файлове

    #2
    Колега, може ли малко инфо за колоната, че на снимките хич не изглежда добре, не се обиждай.Освен винтовете, лепена ли е?Вътре има ли оребряване?Колко милиметра и какъв е дървения материал?С какво е запълнена кутията?От какъв материал са фазоинверторите и как са прикрепени към кутията?И ако е възможно, цени по отделно или се продава комплект?
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    Коментар


      #3
      Нямам никакво намерение да се обиждам Не съм я майсторил аз и за това инфото е оскъдно. Съгласен съм че не изглежда неземно красиво но не ми се занимава, а и който я вземе може да си я облицова с каквото иска. Вътре е с вата. материала е 20мм талашит (тежи доста) и е лепен. Фазоинверторите са - алуминиеви тръби 2 цола, които са набити.Звучи перфектно, но за колата това нещо на мен ми е огромно и се чудя дали да не го оставя за домашна употреба.Иначе за сега се надявам да се отърва от всичко на куп.

      Коментар


        #4
        Явно разпитването беше само за чешане на езика! Някой със сериозен интерес?

        Коментар


          #5
          добре де как храниш двата говоритела с тва усилвателче?
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            колега, продадах каса в пъти по красива от тая за 150 лв...ако вземеш ... 2 кв.м мокет и да я опаковаш по бързо ша я продадеш...успех
            Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
            75 2.0 TS
            Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

            Коментар

            Working...
            X