Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И аз вече си продавам колата - Темпра 1.8i.e.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз вече си продавам колата - Темпра 1.8i.e.

    Колеги, май вече дойде време да се разделям с баба Темпра и аз.Колата я знаете, ето още малко данни:-1.8 пълна инжекция, два разпределителни вала (единият е сменен миналата година);-108 к.с. (регистрирана е 80, така че данъкът е смешно нисък) - не знам при препордажба дали това няма да се промени;-лети джанти със зимни гуми DUNLOP на един сезон (сложих ги в началото на зимата); (общо 700 лв)-музика - мр3 CD SONY със задни колони Pioneer (елипси) и предни Thunder (общо 400 лв)-регулируем по височина волан с хидравлика;-предни ел.стъкла;-централно заключване;-газова уредба BRC с 50 литрова бутилка;-двигателят е на около 10 хил.км след основен ремонт - правен в сервиза на hit-ko в Ямбол;-всички възможни консумативи са сменяни в период от миналото лято насам (т.е. на не повече от 10 хил.км) - агренажен ремък и ролки; съединител комплект и аксиален лагер; спирачни дискове отпред; накладки - отпред и отзад; масло на скоростната кутия и др. по-дребни неща.-винетка и гражданска за 2008 - платени за цялата година; (общо 200 лв)Началната цена е 2500 лв, като подлежи на коментар
    Прикачени файлове

    #2
    още малко снимки:
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Ти да не се качи на нещо друго без да знаем????
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Yavor написа:
        Ти да не се качи на нещо друго без да знаем????
        Не съм все още, но съм се спрял на една Ланча и едно Пунто засега.Не се притеснявайте, няма да избягам от клуба - най-много на Ланча да се прехвърля

        Коментар


          #5
          Immortal написа:
          Yavor написа:
          Ти да не се качи на нещо друго без да знаем????
          Не съм все още, но съм се спрял на една Ланча и едно Пунто засега.Не се притеснявайте, няма да избягам от клуба - най-много на Ланча да се прехвърля
          Има една червена делта 2000 16V, да не говориш за нея ?

          Коментар


            #6
            Не, една Дедра комби си харесах, както и една Либра, но за Либрата трябват повечко деньги, и затова може и да почака.Както съм харесал и едно Пунто със 6 скорости, което ако взема ще му сложа и метан и ще стане колица за дълъг път Първо да продам Темпричката (а как ми се свиди), и да сметна парите, и тогава ще мисля на кое ще се спра (а те няма да ме чакат вероятно, но все ще излезе нещо). А междувременно ще джиткам с Орела (не ме хулете, и той има стикери на клуб ФИАТ) : ) Айде народе, топла Темпраааааа!

            Коментар


              #7
              Цената е вече 1999 лева (без музиката).

              Коментар


                #8
                Дидо имам един приятел дет другата седмица се връща от Англия. Вчера ми каза ,че търси кола за около 2 бона.Мисля да му поговоря малко, пък да видим кво ще стане.
                Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                BMW X3 3.0D Aut

                Коментар


                  #9
                  Благодаря предварително!Колата никога не е претърпявала ПТП, с изключение на драскотината на предната дясна врата, която остъргах в бронята на една лада пред време. Няма дори признаци за корозия където и да е по купето.

                  Коментар

                  Working...
                  X