Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лети джанти 17-ки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лети джанти 17-ки

    Продавам лети джанти 17-ки цена: 600 лв.или заменям за 15, не ми приема снимката?

    #2
    намали я, пейнт, едит Стреч Скю, някви проценти, сейв и ще я приеме имам интерес, даже и петнайска мога да ти предложа
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      и аз искам да ги видя
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        ето ги джантите...на свой ред да питам, какво им е състоянието, криви, заварки, надрани...съответно, навит ли си на бартер за моите 15-кип.п.: А и гумите в какво състояние са
        Прикачени файлове
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          Колега дай един телефон ...

          Коментар


            #6
            Re: Продавам лети джанти 17-ки

            Колега dimi ,тези джанти не ги ли продаваше преди няколко седмици един колега от Благоевград?Те са 4х100 ако не се лъжа
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #7
              аз отпадам, абе много внимателно трябва да карам със 17-ка и бордюри трябва да пазя, не е за мене тая работа... п.п.: модела е като на Владкоск, а иначе, не знам дали са същите поздрави и успех с продажбата
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                ако наистина са тези дето се продаваха преди няколко седмици, дето бяха на едно купе снимани за 500 лв., защо ги продаваш, да не им има нещо и най-вече защо вече за 600 лв.? Дай подробности за състояние на джанти, гуми. Размери на джанти и гуми и.т.н., както и снимки на 4-те джанти....
                Bravo TD100 98'- това в Гаража
                Brava TD100 96'- Мир на праха и...
                Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
                Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

                Коментар


                  #9
                  малко да проваля темата на човека... Тези джанти според мен са точно от купето. Писах тогава ЛС и vladkosk ми каза, че едната джанта е заваряна. Не ми прати снимка на заварката така, че не знам колко е зле работата.
                  Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                  Коментар


                    #10
                    И аз ги искам снимани и четирите...

                    Коментар


                      #11
                      Ееееееее , оставете човека да си прави алъш вериша ве , имал пари - купил ги е , що да не си ги продаде сега за повече пари? Пазарна икономика
                      .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                      Коментар


                        #12
                        Дими, дай един телефон за връзка имам лети джанти 15" с много добри гуми, само че са по 100, кажи колко пари ще иска отгоре.

                        Коментар


                          #13
                          Гледам че е написал, че ги заменя за 15-ки. Според мен ги продава защото е преценил, че са му големи, а не защото им има нещо.
                          Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                          Коментар


                            #14
                            Колега дай верно телефон за връзка.

                            Коментар


                              #15
                              И аз имам интерес, ама няма никаква информация

                              Коментар

                              Working...
                              X