Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изкуството на Giugiaro представено на Италфест2005

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изкуството на Giugiaro представено на Италфест2005

    На ИталФест2005 ще имаме удоволствието да ви представим две от последните творения на Giorgetto Giugiaro. За начало ще имате възможност да се наследите на неговото последното произведение Фиат Гранде Пунто, което видя бял свят преди по-малко от месец на автосалона във Франкфурт. Колата ще бъде представена на ИталФест2005 за пръв път на Балканския полуостров. Повече информация за автомобила може да намерите на офиациалната интернет страница на Фиат ауто.Като кулминация на ИталФест2005 ще бъде представена Алфа Ромео 159! Дълго очакваната наследница на един от най-успешните модели на легендарната италянска марка ще бъде показан за пръв път на Балканите.*За повече информация се обръщаите към Пламен Стефанов тел: 0888236628
    www.clubalfaromeo.com

    #2
    Би трябвало да имаме още една премиера - новата Croma.Тя също е дело на студията на Джорджето Джуджаро

    Коментар


      #3
      Това са наистина изненади! Поздравления и от мен
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Stilo,Прeмиерата на Крома беше на Пловдивския панайр...а колата я внесе АутоИталия, с които ние нямаме НИЩО ОБЩО!!!...Ние както и целия ИталФест нямат нищо общо с АутоИталия/МиланоМоторс.п.с:Скоро може и да се радваме на нови вносители на италианските автомобили...
          www.clubalfaromeo.com

          Коментар


            #6
            Снимах се в новата Крома на Панаира...Честно да ви кажа, първите ми впечатления не са много положителни. Очаквах кола от висок клас, с повече лукс. Широка е вътре (поне впечатлението е такова) колкото Темпрата. Вариантът е само комби, което е добре (винаги съм предпочитал комби), но някак не върви на луксозна кола. Все пак за 5-6 минути няма как да добиеш пълна представа за една кола, още повече без да я запалиш, да й чуеш гласа, а и да я поразкараш малко. Но на пръв поглед съм разочарован.П.С. Очаквайте снимките, просто в момента диска със снимките не е у мен.И сега разбрах, защо хората от ИталАуто не бяха чували за ИталФест...

            Коментар


              #7
              Колега все пак темата е за алфа 159 и за новия Фиат Гранде Пунто....тоест за колите които бяха на ИталФеста...иначе кромата до колко разбрах, ще е автомобил за тест драив.
              www.clubalfaromeo.com

              Коментар

              Working...
              X