Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo 1.6 DOHC vs. Opel Vectra 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo 1.6 DOHC vs. Opel Vectra 1.6

    Двете коли са сток ,момчето не го познавам ,но се е изказал доста пренебрежително към точно този модел и е казал че точно мен ще ме направи спрял!Той е Пловдив ,и с един приятел е говорил за дръпки и се е правел на състезател ,моят приятел му е предложил да се пуснат а той е с Алфа 156 2.4 ЖТД ,а онзи отказал ,защото нямало смисъл бензин срещу дизел ,като е казал ,че Опела върви повече! Та въпроса ми е - имаме двете коли и 400 метра ,кой ще попеди ?За мен отговора е ясен ,но все пак да попитам!Най-много ме е страх да не е прекалено изгнила ,защото ще е прекалено лека Сега сериозно - мога ли да очаквам някакви изненади ,защото според мен с Типо-то ще го прескоча...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    #2
    Re: Fiat Tipo 1.6 DOHC vs. Opel Vectra 1.6

    Predatorsi написа:
    Двете коли са сток ,момчето не го познавам ,но се е изказал доста пренебрежително към точно този модел и е казал че точно мен ще ме направи спрял!Той е Пловдив ,и с един приятел е говорил за дръпки и се е правел на състезател ,моят приятел му е предложил да се пуснат а той е с Алфа 156 2.4 ЖТД ,а онзи отказал ,защото нямало смисъл бензин срещу дизел ,като е казал ,че Опела върви повече! Та въпроса ми е - имаме двете коли и 400 метра ,кой ще попеди ?За мен отговора е ясен ,но все пак да попитам!Най-много ме е страх да не е прекалено изгнила ,защото ще е прекалено лека Сега сериозно - мога ли да очаквам някакви изненади ,защото според мен с Типо-то ще го прескоча...
    Ако твоето Типо е добро, защото малко такива вече ги има, направо ще го направиш за смях.Ама аз не виждам в това смисъл да се пробваш, щом е казал, че Опела му вървял повече от 2.4ЖТД. Ще те намрази след това Кажи му, че има смисъл да се пусне само с Типо 1.1. Там има някакъв шанс
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      И аз така мисля ,колега ,ама тоя си твърдял неговото и казвал че ще ме бие!Ами смея да твърдя че е добро ,особено като е измито много върви ,само едни светлоотразители ме дразнят ама незнам как да ги сваля без да повредя боята и си карам с тях!Типо-то е в добро техническо състояние ,за своите годинки върви доста прилично ,правил съм за смях и много по-нови коли!но все пак само 90 коняври!Иначе тези Фичовци доста вървят...
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #4
        Я му връчи бинокъла и да ходи да си блъска после главата в стената
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #5
          Не знам защо продължава заблудата, че като е изгнила една кола, е по-лека. Точно обратното - ръждата е по-тежка от самия метал. Друг е въпросът, ако е чак пък толкова изгнила, че отделни елементи да са изпопадали, ама едва ли се има точно това предвид.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            ivanko_rs написа:
            Я му връчи бинокъла и да ходи да си блъска после главата в стената
            :P На такава двувалка съм пълнил оборотомера (8000). Не веднъж. Изглежда много внушително
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              Дам бяга,ако е читаво типото,но това е доста трудно с тая шантава инжекция
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                Колега карал съм такава вектра 1.6 вие ако се дърпата даже слагаи и пари и му кажи че повече от 3-та няма да включваш те тия вектри са такава скръб че направо нямам думи
                Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                Alfa Romeo 155 2.0 8V

                Коментар


                  #9
                  Ех, тези опели. Много ги говорят ама нищо не струват. Много хора имат огромна заблуда за тея коли. Като кажат опел и край. То опела е муле. Може да го твариш и да върви. Ама неможеш да го накараш да бяга. На прощаване с моя Фиат, се наредих с калибра 115коня и няква тигра 16в. И двамата вярваха че ще ме прескочат. Със заминал съединител малко се узорих ама ги минах. Така че колега, пускай се, и после кажи кой е да го сочим с пръст, и да му се хилим
                  EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                  Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                  ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                  Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                  Коментар


                    #10
                    Колега надъхай го малко като го изгавриш кажи му да се пробва да те дръпне като си спрял че по друг начин ще го биеш Вектрите са пълна скръб сигурен съм че ще го биеш
                    Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
                    PuntoManiac ;]

                    Коментар


                      #11
                      Извинявам се за отклонението.Колега Fiat_Alfa_Fen би ли ми казал как ги докара тези 145 коня на Купе-то от подписа ти?
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        #12
                        Колеги едно въпросче: Знаете ли защо е създаден опел ???
                        Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                        Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                        Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                        Alfa Romeo 155 2.0 8V

                        Коментар


                          #13
                          Владимир Митков Стоянов написа:
                          Колеги едно въпросче: Знаете ли защо е създаден опел ???
                          за да наказва собствениците му
                          Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
                          PuntoManiac ;]

                          Коментар


                            #14
                            тоя е някакъв клавиатурен състезателпо-добре да се пусне срущу Алфатасигурно ще се впечатли повече от загубата си от нея :D , отколкото от Типотодаже номера и няма да може да запомни :D
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              Никои не позна: За да има по-гадна кола от форд
                              Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                              Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                              Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                              Alfa Romeo 155 2.0 8V

                              Коментар

                              Working...
                              X