Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Панда 1.0, 4X4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Панда 1.0, 4X4

    ПРОДАВАМ ПАНДА 1.0, 4X4, 1989 г., НОВИ ГУМИ НА 750 км., СМЕНЕНИ ПРЕДИ 10 000, РЕМЪК, РОЛКИ, АКУМОЛАТОР, ГРАЖДАНСКА ЗА 2008, ЗАПАЗЕНА, 5 СКОРОСТИ, ГАЗОВА УРЕДБА, 5-6 л. НА 100 км. цена: 2000 левател.: 0878/805-558, 0887/125-127

    #2
    1000лв??? Като си свалиш гумите и газта?
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      1000 кубика. Цената е 2000 лева Хубаво е като се пускат обяви да са по разбираеми, но колегата си знае ...
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #4
        Нееееее, аз ПРЕДЛАГАМ да я КУПЯ за 1000лв. Като си свали гумите (новите) и газовото извращение.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          2000 лева а за 1000=1.0 колегата е прав

          Коментар


            #6
            Никой не го разбра обаче ... Колегата предлага да я купи за 1000 лв, само че без новите гуми и газовото (тях да си ги запазиш) ...

            Коментар


              #7
              бахти , тея панди 4х4 се оказва че криво ляво , ако не са в трагично състояние си държат цена.... не вярвам да намерите 4х4 за 1000 лева освен ако не е убито от каране... и да го е изяла ръждата ! успех с продажбата

              Коментар


                #8
                Alexsander написа:
                бахти , тея панди 4х4 се оказва че криво ляво , ако не са в трагично състояние си държат цена.... не вярвам да намерите 4х4 за 1000 лева освен ако не е убито от каране... и да го е изяла ръждата ! успех с продажбата
                Код:
                ПРОДАВАМ ПАНДА 1.0-4X4-1989 НОВИ ГУМИ НА 750КМ СМЕНЕНИ ПРЕДИ 10 000-РЕМЪК-РОЛКИ-АКУМОЛАТОР-ГРАЖДАНСКА ЗА 2008-ЗАПАЗЕНА 5 СКОРОСТИ ГАЗОВА УРЕДБА 5-6 НА 100КМ 0878805558-0887125127
                Аз пък нито и видях ръждата, нито състоянието. Та как казваш да разбера? Последна цена - 950лв. 19 годишна кола, колкото и да е добра - това е бензинка... с еднолитров двигател, 4х4 - и да не е карана, пак е убита...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  Аз пък нито и видях ръждата, нито състоянието. Та как казваш да разбера? Последна цена - 950лв. 19 годишна кола, колкото и да е добра - това е бензинка... с еднолитров двигател, 4х4 - и да не е карана, пак е убита...
                  е хубо де.... аз имам една 650 cc. за 650 лева... има си ръжда... има си и проблеми...!? ма ако решиш основен ремонт да правиш... имаш да купиш само 2-е бутала..... че на мен ми писна... щото съм налял в нея таман толкова за колкото я купих......е моята иска и гуми.... че няма милата.... ма за сметка на това , нови тампони на двигател , втулки на стартер , ремък на динамо , лагери на динамо , маншони на карета и на кутия.... седалка от браво , и знам ли кво още несъм правил по нея.... ама за 650 лева кола в движение...!? и що годе я бива !? гори малко...!? и може да се кара така както е още сумати време без нищо да се прави ?! Сумаи ленгий съм сменил и съм установил едно , хубава и евтина кола няма !!!! цената на една кола си зависи от състоянието....... пък и който и е мераклия... ше иде и ше я види.... не тука само да си драштим у форума....!? аз преди време така си дирих панда 4х4, но не намерих читава под 2000 лева.... и си земах тоя варел дето ся го продавам и ми е излязал златен....

                  Коментар


                    #10
                    без нищо ама, имахме една пандичка застояла в двора, пуснах обява в мобилето и за 1 ден се обадиха 6 човека, на другия ден я взеха за 2500 ВЕДНАГА, и нямаше газов шморц.

                    Коментар


                      #11
                      elusive написа:
                      без нищо ама, имахме една пандичка застояла в двора, пуснах обява в мобилето и за 1 ден се обадиха 6 човека, на другия ден я взеха за 2500 ВЕДНАГА, и нямаше газов шморц.
                      Да, и едим мармот завиваше шоколада......

                      Коментар


                        #12
                        Гледам днес, че и при Манов ( в Сливен ) имаше една Панда за към 2000 лева... само с предно предаване.... я няма... нямаше газ или некви екстри..!? не вярвам да я е продал за по-малко от 1500 !? пък доколко се дирят няма да говоря..... всеки лудак рибар дири такъв варел да си оди за риба с него..... познавам поне 3-4 човека с коли от тоя сегмент.... включително Панда.... ако не продам скоро моята... ще си я оставя да си я карам в града.... щото не ми пука някой, ако ми ишие една врата... или ако ме подпрат някъде.... да не казвам, че обута в тея гуми я паркирам в секви видове градинки, тротоари и прочие..... а колата е така малкау че се събира в алеите за инвалиди.... , и определено всичко това е немислимо с един автомобил от ранга на Бравото или някоя 145 или 156..... Просто Панда-та е повече джип от един рав 4 или някое сузуки витара.... !!!! а гори супер малко !

                        Коментар


                          #13
                          Alexsander написа:
                          Аз пък нито и видях ръждата, нито състоянието. Та как казваш да разбера? Последна цена - 950лв. 19 годишна кола, колкото и да е добра - това е бензинка... с еднолитров двигател, 4х4 - и да не е карана, пак е убита...
                          е хубо де.... аз имам една 650 cc. за 650 лева... има си ръжда... има си и проблеми...!? ма ако решиш основен ремонт да правиш... имаш да купиш само 2-е бутала..... че на мен ми писна... щото съм налял в нея таман толкова за колкото я купих......е моята иска и гуми.... че няма милата.... ма за сметка на това , нови тампони на двигател , втулки на стартер , ремък на динамо , лагери на динамо , маншони на карета и на кутия.... седалка от браво , и знам ли кво още несъм правил по нея.... ама за 650 лева кола в движение...!? и що годе я бива !? гори малко...!? и може да се кара така както е още сумати време без нищо да се прави ?! Сумаи ленгий съм сменил и съм установил едно , хубава и евтина кола няма !!!! цената на една кола си зависи от състоянието....... пък и който и е мераклия... ше иде и ше я види.... не тука само да си драштим у форума....!? аз преди време така си дирих панда 4х4, но не намерих читава под 2000 лева.... и си земах тоя варел дето ся го продавам и ми е излязал златен....
                          колега не разбрах нещо твоята панда е 4х4 и искаш 650 лева или аз не съм разбрал. ако е така дай моля снимки интересуваме .

                          Коментар


                            #14
                            1115 написа:
                            elusive написа:
                            без нищо ама, имахме една пандичка застояла в двора, пуснах обява в мобилето и за 1 ден се обадиха 6 човека, на другия ден я взеха за 2500 ВЕДНАГА, и нямаше газов шморц.
                            Да, и едим мармот завиваше шоколада......
                            сериозно, колата беше на майка ми, стана излишна понеже и взехме нова, беше 4х4, с чисто нови предни гуми, и сменено масло, 89г. немога да ти преснимам фактура по разбираеми причини, при нотариуса я писахме за 300лв сещаш се защо. Нямам интерес да лъжа. http://logoht.hit.bg/PICT0204.JPGненамерих по-добра снимка да ви я покажа.

                            Коментар


                              #15
                              tatenceto написа:
                              Alexsander написа:
                              Аз пък нито и видях ръждата, нито състоянието. Та как казваш да разбера? Последна цена - 950лв. 19 годишна кола, колкото и да е добра - това е бензинка... с еднолитров двигател, 4х4 - и да не е карана, пак е убита...
                              е хубо де.... аз имам една 650 cc. за 650 лева... има си ръжда... има си и проблеми...!? ма ако решиш основен ремонт да правиш... имаш да купиш само 2-е бутала..... че на мен ми писна... щото съм налял в нея таман толкова за колкото я купих......е моята иска и гуми.... че няма милата.... ма за сметка на това , нови тампони на двигател , втулки на стартер , ремък на динамо , лагери на динамо , маншони на карета и на кутия.... седалка от браво , и знам ли кво още несъм правил по нея.... ама за 650 лева кола в движение...!? и що годе я бива !? гори малко...!? и може да се кара така както е още сумати време без нищо да се прави ?! Сумаи ленгий съм сменил и съм установил едно , хубава и евтина кола няма !!!! цената на една кола си зависи от състоянието....... пък и който и е мераклия... ше иде и ше я види.... не тука само да си драштим у форума....!? аз преди време така си дирих панда 4х4, но не намерих читава под 2000 лева.... и си земах тоя варел дето ся го продавам и ми е излязал златен....
                              колега не разбрах нещо твоята панда е 4х4 и искаш 650 лева или аз не съм разбрал. ако е така дай моля снимки интересуваме .
                              Абе за 650 лева как ще е 4х4 !? само с предно предаване си е.... и цената не подлежи на коментар.... Свестни снимки ще има може би в понеделник..... колата иска спешно Гуми , и по възможност БОЯ Сменил съм , маншони на карета , и вътрешни , тампони на двигателя , лагери на динамо , втулки на стартер , ремък на динамо , има читав акомулатор и седалка от Фият браво Колата карам всеки ден..... Идеална е ако не искаш да си чупиш свястната кола из града.... или ако искаш да ходиш за риба... , сега зимата в най големите снегове ме е карала в балкана.... и все ми викат че била 4х4 щото снега не я спирал нагоре.... а колата просто имаше хубави гуми отпред

                              Коментар

                              Working...
                              X