Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea TD100 Vs Opel Vectra 2.0, 115 к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Marea TD100 Vs Opel Vectra 2.0, 115 к.с.

    Как мислите, какви ще са резултатите след тази гонка.Дали марата ще бие???

    #2
    Vektra-Ta да си яде ушите Мареата ще бие ! ама си зависи и кой ще кара Мареата и Вектрата
    Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
    PuntoManiac ;]

    Коментар


      #3
      Залагам на Вектрата стига да не е с много издухан двигател. Надявам се да загубя
      Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


      Когато целта е всичко и пътят е без значение!

      Коментар


        #4
        Вектрата ще бие! Поне има по голям шанс.
        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

        Коментар


          #5
          Заеби да бие вектрата. Аз съм 98% сигурен, че ще го резнеш като кисела краставичка... :D Виж на мен ми предстои скорошна среща с Корса GSI16V Екошмек :P Там вече съм притеснен - аз съм с браво тд100...
          www.CarProfi-BG.com
          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
          Най-атрактивните цени в София!

          Коментар


            #6
            Мареата пада а и Бравото ша падне това при положение че Хлопелите са читавини забравайте че са по-леки от вас и то не с малко
            Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
            Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

            Коментар


              #7
              Re: Fiat marea TD100 Vs Opel Vectra 2.0 115 кс

              sredo написа:
              Как мислите, какви ще са резултатите след тази гонка.Дали марата ще бие???
              Тази тема според мен е абсолютно безмислена... Стига вектрата да е горе долу добре ще те размаже, карал сьм и двете коли и просто няма база за сравнение, дори и на газ да е пак е отпред. Не искам да прозвучи грубо но това си е самата истина

              Коментар


                #8
                Колкото и да не ми се ще, ама вектрата ша те опъне яко, разбира се ако шофера си знае работата и колата е в ред. Така че мача ще е интересен чакаме резултати.
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #9
                  Вектрата ще те остави в точка
                  Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                  Коментар


                    #10
                    Е ти хубу си казал колите ама.. мареата седан ли е или комби? Вектрата е по лека и...виж Мареа с малко по голям двигател може и да я бие Аз лично в този случей залагам на вектрата, опела правят хубави двигатели... ахаха а ако вектрата е и поизгнила... да е олекотена ахах успех все пак

                    Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                    ex:Opel Kadett 1.3
                    ex:Fiat 125p
                    ex:Москвич 412

                    Коментар


                      #11
                      Айде бе какво става?Нищо не казваш.Явно те е разцепила Вектрата.
                      Bravo 2.0 20V
                      Tipo 2.0 16V SediciValvole

                      Коментар


                        #12
                        силно се надявам да размаже6 гнило4а,оба4е много ме съмнява за огромно съжаление,но все пак пусни се и наи искренно ти пожелавам да го размаже6,УСПЕХ
                        forza la FIAT
                        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                        Коментар


                          #13
                          хм не ги знам тея вектри аз имах едно изживяване с типака по пътя за каварна от добрич незнам каква беше вектрата отзад пишеше 2.0и ама то нали знаете че ги има за по лев два та... карам си аз и оня ми кара на 1-2м зад мен при абсолютна видимост и 0-во движение...е реших да стъпквам и тои стъпква...постъпкавхме се до към 120...намалих и го пуснах...после той намали изравнихме се и така като нажулих типака на 4-та харах с 90 някъде и като отлепи сякаш му се включи реактивния двигател...не видях кога станаха 125...а вектрата беше вече малко след задната врата...като бутнах 5-та и вече артиса зад мен...та...незнам каква е била ама идеята ми беше че бях адски доволен че типака не се изложи )) аз бих заложил на фиатката в случая незнам дали ще спечели но ще ми е по приятно да гледам нея как ръмжи отколкото вектрата...
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            #14
                            По паспорт вектрата би трябвало да е с 50-ина кила по лека, но не се знае точно, зависи от много неща. Иначе е безсмислено - корозията бие. Поне Marea-та да беше 125TD
                            She was only a whisky maker but he loved her still.

                            Коментар


                              #15
                              Вектрата ще те отреже с много. Само ще гледаш колко бързо се отдалечава. Ако не вярваш, пробвай се. Като загубиш и ти се иска пак, обади се. Аз имам 1.8i 16V, пак 115 к.с. е, и ще се пусна с теб на колкото кажеш. :D Тежи тон е двеста и много навървява :D
                              Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                              Коментар

                              Working...
                              X