Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Екскурзия=>Лято 2008

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Екскурзия=>Лято 2008

    Здравейте колеги.Всяко лято се каня да отида в Гърция на море и все не става.Все някой се отказва.Предлагам ви да си организираме една екскурзийка лятото до о-в Тасос.Лично за мен периода няма значение.Ако има желаещи да пишат.Ще се радвам да раздвижим фиатките до острова.Екскурзията ще си я организираме ние щото тия агенции невероятно много надуват цените.Е това ми е предложението.
    НК

    #2
    гърция

    ТОва само да се намери хотел на по-добра цена, че като е за по-малко дни 2-3 Вдигат цените. Миналата година ходихме с жената за хотел по 25-30 евро на стая за3 -4 дни с всички удобства тук като за 3-4 звезди, ако е за повече дни поне 5 или 7 и по-евтино. ама то и тук е на човек 25 лв.Модериран пост Модераторски екип на fiat-bg.org
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Еми то аз мисля по принцип да ходим за 6-7 дена.А миналата година като ходихте как бяхацените.За 7 дена ще стигнат ли около 1500лв или не.Като не броим спането нали.
      НК

      Коментар


        #4
        гърция

        Като ходихме за 4 дни не сме похарчили много, повечето за квартирата СтаИ може да се намери и на по-добри цени, ако не е в сезона .Като говориш на мАкедонски по разбират .Ако видиш българи на езскурзия се правят че не разбират Яденето в ресторанти е скъпо и не се знае какво е и си правехме в хотела има всичко като при една модерна кухня. А като пазаруваш от магазин, ако е евтино не се яде трябва да знаеш Английски да се пита какво се купува иначе мАгазините им са много наредени и най-красивото може да е боклуК.Там не съм зареждал газ - има на 2-3 места, иначе НА бензина и нафтата цената е почти като тук .Полиция също много няма, ако не правиш нарушения пътуването е нормално иначе може да те глобят доста.Модериран постМодераторски екип на fiat-bg.org
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Еми то ти си ходил на остров Тасос.Препоръчай ми някое местенце за спане с кухня както пишеш ти.Ако може и спалня да има че ще съм с жената.Дай име и някакъв телефон на хотела или квартирата в която си бил.Качи някакви снимки
          НК

          Коментар


            #6
            Колега в Атина знам една къща за гости, но се наема цялата. В нея има място за 15-тина човека!Ако те интересува пиши ЛС.

            Коментар


              #7
              Вчера бях в Гърция - в Александруполи.Незнам как са станали цените на хотелите и студията, но по магазините цените са скочили колкото и у нас. Олиото през септември беше 0.99 Евро, а сега е 2.00 евро. Почти всичко е яко вдигнато и там, така че вероятно и хотелите може да са вдигнати.Ското пак ще ходя, само че чак до град Кардица (между Солун и Атина), така че ще проверя на миналогодишните места как са цените.

              Коментар


                #8
                Еми хубаво той колегата казва за някаква вила близо до Атина, айде да организираме нещо.
                НК

                Коментар


                  #9
                  ....ихаааа, жена ми ако разреши с бебето, идваме и ние....

                  Коментар


                    #10
                    Еми айде да направим един списък с желаещите,като всеки да остави име и телефон и да я капарираме вилата-или нещо друго по изгодно ако знае някой.Писаха ми че е за 16 човека.Като за двама излиза около 60 евра.Почвам аз.Николай-089 8 668 259
                    НК

                    Коментар


                      #11
                      Аз мисля, че 60 евра са доста за двама човека. Миналата есен в Аспровалта (или по-точно в Неа Врисна) едно студио беше 20 евра, а можеха спокойно в него да спят 4 човека - семейство с 2 деца. Имаше едно двойно легло, и едно тек и половина. Сега да е 30... ама 60 А и пътя до Атина е доста.

                      Коментар


                        #12
                        Еми аз гледах в интернет и най евтиното което видях беше 50 евро за двама.Имаше и по 30 евро а ма бяха много зле.Предложи нещо ти тогава щото аз немога да намеря
                        НК

                        Коментар


                          #13
                          Колеги аз се разрових повече и харесах няколко неща. www.greek-hotels.ltd.bg цъкате българското знаме.После в ляво Macedonia,след това Tassos Island.Приятно разглеждане.Ако харесате нещо пишете и да резервираме от по рано,че жената с която говорих каза че май месец всичко е заето.Аз лично харесах периода от 1 септември натам.Дано се съберем повечко.От моя страна сме 4 човека.Колкото повече толкова по евтинко и по Е
                          НК

                          Коментар


                            #14
                            Какво стана.Харесахте ли нещо.Ако сте харесали пишете и да събираме паричките за да капарираме.
                            НК

                            Коментар


                              #15
                              JUJKO123 написа:
                              Колеги аз се разрових повече и харесах няколко неща. www.greek-hotels.ltd.bg цъкате българското знаме.После в ляво Macedonia,след това Tassos Island.Приятно разглеждане.Ако харесате нещо пишете и да резервираме от по рано,че жената с която говорих каза че май месец всичко е заето.Аз лично харесах периода от 1 септември натам.Дано се съберем повечко.От моя страна сме 4 човека.Колкото повече толкова по евтинко и по Е
                              Нещо този сайт не се отваря! Няма линкове на хотелите....

                              Коментар

                              Working...
                              X