Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с алармата на Брава.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с алармата на Брава.

    Здравейте колеги, оня ден си сложих аларма (за информация като я включвам премигат габаритите така е свързана)направи ми беля лампичката която осветява пепелника даде накъсо изгуря бушона на габарита наложи се направо да махна буксата на лампичката, че се беше спекла и изулирах двете кабелчета по отделно и сега стана проблем не знам дали има нешто общо, но сега алармата се ебава включвам алармата и отварям колата - не пищи, а иначе при включването си издава характерното пиукане, като отворя вратите лампата в купето светва, значи и там не е проблема какво става помагайте.Редактирано. Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    ОНЯ ден си сложил алармата. АКо не си я слагал ти - предполагам са ти дали гаранция - отивай да я оправят.Кола, аларма, модел? Препинателни знаци???
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      ие

      Колата е Фиат Брава а алармата си я слагах аз с малко помощ, просто питам някой има ли идея, какъв може да е проблема.

      Коментар


        #4
        re

        благодаря ви за помоща!!!!!!!!!!!

        Коментар


          #5
          Ама ти спешно ли търсеше помощ???
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #6
            Ами попринцип всяка аларма има време, в което след включване влиза в режим на охрана. Обикновено това време е 30 секунди. Включи алармата и изчакай минутка - тогава отвори врата. Друг проблем може да е неправилното свързване. Датчите за вратите вървят под номерация. През тези 30 секунди алармата почва да прави проверка на всеки по ред на номера му. Ако има някой неактивен или неправилно вързан няма да ти индикира - просто го прескача и изолира. Провери тези неща и пиши пак. Лично аз те съветвам да отидеш на алармаджия. Пробва ли да тестваш шок датчика ? На какво ниво на чувствителност си го настроил ?
            www.CarProfi-BG.com
            Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
            Зареждане и ремонт на автоклиматици.
            Най-атрактивните цени в София!

            Коментар


              #7
              ре

              проблема е решен бела ми е правила оная джаджа която е сложена на предния капак

              Коментар

              Working...
              X