Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам VW Golf III 1.9TD Продаден

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам VW Golf III 1.9TD Продаден

    Vw Golf 1.9 TDДанни:Дата на производство - март 1993 г.Тип двигател - ДизеловМощност (к.с.) - 75 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 200000 кмЦвят - ЧервенОсобености:4(5) ВратиAirbagЕл. ОгледалаИмобилайзерЛети джантиМеталикНов вносСерво управлениеЦентр. заключванеДопълнителна информация:Без Забележка Продавач:Регион: ВрацаЦена:4000 лв / коментаhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=216264

    #2
    с гаража ли гопродаваш
    fiat bravo 16_16v 103hp

    Коментар


      #3
      Не.Модерирано!!!Модерторски екип fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        закво обиждаш уе земи са скрий с тоя дръгел .....................
        Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
        PuntoManiac ;]

        Коментар


          #5
          svetlibg написа:
          Не с на М.....И П.....А . Надявам се знаеш ко е това
          кво сега ште се псуваме ли тя на м....и п.....а няма се ка4и в такова дррагливо подобие на кола(тип ме4тета на всеки селски бек ка4ил се от жигули на голф и се форца на ляво на дясно и си мисли 4е кара кола)6том едно р19 го е било по продажби в германия сети се сам кьв таралясник продаваш
          fiat bravo 16_16v 103hp

          Коментар


            #6
            Шшшшш враца ти последните години да не си ги проспал, сега сме 2008 и искаш 4000 лева тоя разкован кош 93 година. Нещо не те слуша главата маи. За теб маи е златен тоя голф
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #7
              Ей оспамихте обявата От една страна не е чесно да коментираме цената всеки си пуска колкото иска, но от друга страна много се нахвърли с обидите и това за човек, който се е регистрирал и има е пуснал само обяви за продажба на автомобили те това не е мобиле-то все пак.
              Fiat punto 1,1
              Fiat bravo 1,6 16v
              Fiat bravo 2,0 20v
              Honda civic 1,5
              BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

              Коментар


                #8
                nikolov-1.6_v16 написа:
                svetlibg написа:
                Не с на М.....И П.....А . Надявам се знаеш ко е това
                кво сега ште се псуваме ли тя на м....и п.....а няма се ка4и в такова дррагливо подобие на кола(тип ме4тета на всеки селски бек ка4ил се от жигули на голф и се форца на ляво на дясно и си мисли 4е кара кола)6том едно р19 го е било по продажби в германия сети се сам кьв таралясник продаваш
                Баце играи си с детските колички и си малчи. На които не му изнася да си затвара устата. Цената е 4000 лв . Ако някои има проблем с това номера ми е 0897830987 нека да се обади за да си поговорим.

                Коментар


                  #9
                  Продаден

                  Коментар

                  Working...
                  X