Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтаж на централно - Пунто мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Монтаж на централно - Пунто мк2

    Здравейте,Пунтото е с пет врати и няма централно заключване и електрики за стъклата. От предишната кола съм свикнал с централното толкова, че сега тая все я забравям отключена. На електрическото задвижване на стъклата не държа толкова.Въпроса ми е, ако реша да добавя тая екстра, дали го има окабеляването във вратите или се прави ново. За моторчетата сигурно си го има мястото за монтаж по ламарините вътре. И ако някой има информация за цените разбира се. Материали, труд, всичко.Благодаря предварително!
    PUNTO 1,2 8V 2001

    #2
    Няма ли кой
    PUNTO 1,2 8V 2001

    Коментар


      #3
      Би трябвало да имаш централно.Стандартно май на всички се слага, екстра е дистанционно откл/закл .
      Marea Weekend HLX Jtd 110

      oO(_)____////____(_)Oo

      Коментар


        #4
        ре

        Ако е от Германия, е възможно да няма.Окабеляване със сигурност няма.За Пловдив не знам,но при мен цената е 15лв. на врата.Това включва машинка (нова),монтаж,1 год. гаранция.
        Fiat Bravo 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Ей най-после! Бях се отчаял. Благодаря!
          Ако е от Германия, е възможно да няма.
          gmg_service прав си. Колицата е от Чехия и е поорязана откъм екстри.Тия машинки оригинални ли са или универсални.А правиш ли аларми, защота като се отварят корите може всичко наведнъж. Тя тая работа пък със алармата си е за нова тема. На стъклата на предните врати има стикери car alarm JABLOTRON. Обаче няма и следа от аларма. Аз не съм и търсил кой знае колко, щото не знам къде. Със сигурност не съм виждал сирена, но в Чехия е забранено да пищи алармата. Не виждам и датчици, копчета, диодчета и прочие съставни части на аларма. Мистерия. Ако си наясно да ме светнеш поне къде да търся. Много ще съм ти благодарен.
          PUNTO 1,2 8V 2001

          Коментар


            #6
            ре

            Дори и да е имало аларма някога(което ме съмнява),ако нямаш дистанционно за нея ,слагай нова аларма,и машинки към нея.Това е моя съвет.Избора е твой.
            Fiat Bravo 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Ясно, че ще е комплект, обаче Шумен ми е далечко. Някакви съвети за модели машинки. Не е ли най добре оригинални от някоя морга. Благодаря!
              PUNTO 1,2 8V 2001

              Коментар


                #8
                как да нямаш централно и аз сам със същия фичо и моя има централно гледал ли си си предпазителите колега е вярно моито си е миланскои и си е карано там и из алпите и си чисто за жабари
                Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                Коментар


                  #9
                  bboyd написа:
                  как да нямаш централно и аз сам със същия фичо и моя има централно гледал ли си си предпазителите колега е вярно моито си е миланскои и си е карано там и из алпите и си чисто за жабари
                  Благодаря!Можеш ли да провериш на кой предпазител е централното, защото при мен всичко работи и ако има предпазител трябва да е отделен. Но като го купувах, щяха да ми кажат, ако е имало проблем. Хората си бяха първите собственици. А и обикновено в обявите тия работи ги пишат.Сигурно си прочел, че имам само лепенки на стъклата за аларма. А аларма няма. Обаче има нещо, което не бях виждал.MUL-T-LOCK. И за това има стикери. Това е едно 20-сантиметрово желязо, което вкарваш в една дупка в гредичката между седалките.И като включиш задната, се заключва. Отключването става със секретен ключ, за който има магнитна карта, но не знам има ли машина да го направи. Ако колегите от ключове и брави се интересуват, ще кача няколко снимки.Чакам за бушона!
                  PUNTO 1,2 8V 2001

                  Коментар


                    #10
                    бате ф38 ватре в копето отстрани на волана ляво дето е капака и там е купломга за диагностиката
                    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                    Коментар


                      #11
                      ОК! Благодаря! Само, че утре на светло. Питам, защото книжката ми е на чешки и даже нямам желание да я гледам. Голяма мъка.
                      PUNTO 1,2 8V 2001

                      Коментар

                      Working...
                      X