Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обороти на Браво при запалване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обороти на Браво при запалване

    Здравейте, колеги преди 2 дни си купих браво 1.6 16V ’97 г. днес забелязах, че когато го запалих оборотите се качиха на 1500 като загря ги свали на около 900 нормално ли е това и ако ли не каква може да е причината.
    брво 1,6 16в

    #2
    По-нормално от това - "Кажи му здраве"... Нормалните обороти 850+/-50 При студен двигател по-високи. Това са оборотите!
    Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

    Коментар


      #3
      1500 са малко високи, ако температурата навън е била 5-6 градусаби трябвало да са около 1200 - 1300но оборотомера не е абсолютно прецизенспоред мен всичко е добре
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Sev написа:
        1500 са малко високи, ако температурата навън е била 5-6 градусаби трябвало да са около 1200 - 1300но оборотомера не е абсолютно прецизенспоред мен всичко е добре
        аз съм така всичко е ок.

        Браво 1,6 16V

        Коментар


          #5
          разбира се 4е е нормално всиака кола като е студена даржи по високи обороти и като поработи малко си падат на 900-1000 аз сашто имам бражо 1.6 16v 97г.Добре дошъл в нашия форум, но...1.12. Писането на кирилица е задължително. Прочети правилата и ги спазвай.Оправи си сам поста за да не бъде изтрит.Модераторски екип на fiat-bg.org
          ето го моето браво4е 1.6 16v. 103hp. http://vbox7.com/play:83171858

          Коментар


            #6
            аз също имам проблем с оборотите като запаля ми дуржи 3000 оборота и не падат докато не загрее и не я форстна малко повече

            Коментар


              #7
              ако някои има идея от какво може да е надявам се да сподели като има предвит че е сменен топлиния датчик и моторчето за празния ход

              Коментар


                #8
                проблема ми беше в термостата беше постоянно отворен сменихго и сега като запаля сутрин оборотите са 1200 загреели малко стават 850
                брво 1,6 16в

                Коментар

                Working...
                X