Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Амортисьори "COFAP"...?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Амортисьори "COFAP"...?!

    В настоящия момент

    #2
    Тази седмица на бравата ще качвам два предни амортесьора от същата фирма.
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      #3
      От къде да намеря такива амортисьори в Пловдив. georgiarg виждам че си от Пловдив, кажи магазин.А дали са по-добри от Monroe-Reflex?
      Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
      Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
      BlueStorm transforms . . .
      . . . !!!

      Коментар


        #4
        BlueStorm написа:
        От къде да намеря такива амортисьори в Пловдив. georgiarg виждам че си от Пловдив, кажи магазин.А дали са по-добри от Monroe-Reflex?
        за по-добри незнам, но са на половин цена от другите , но пък нямат гаранция
        www.lancia-bg.com
        Безплатно публикуване на обяви в avto-borsa.com
        Lancia Lybra 20v

        Коментар


          #5
          Сложих такива предни на типото и не съм доволен! Очаквах

          Коментар


            #6
            И какви са цените на едното и на другото момчета? Че да си направи човек сам сметката. Колко и откъде?Поздрави!
            149.С2.046 Skype: ivogul

            Коментар


              #7
              но пък нямат гаранция
              Гаранция имат и тя е една година, но зависи кой ги продава!Далеч сьм от мисьлта да правя реклама на " COFAP ", / не са мое производство / а пьк продавам и MONROE и още две марки! Целта на поста е да хвьрля повече светлина вьрху една марка от която и аз се изненадах, като нучих за обема и на производство и световния дял който заема. Все-пак каквито и лични впечатления да споделим, много именити производители отдавна са я претеглили и са я предпочели за оригинално вграждане - а това едва ли някой може да отрече!Моите впечатление са много добри! Монтирал сьм и на двата си автомобила COFAP по различно време, едните от които са на повече от 2 год. Не сьм забелязал до сега разлика в поведението на автомобилите в сравнение с оригиналните амортисьори!Много е важно и кой какви е предпочел: масленни или газовомасленни, тогава може да има различия вьв возенето!Така, че всичко е вьпрос на лични предпочитания, както при ракиите - няма най-добра!

              Коментар


                #8
                Blue Storm магазина, където ги гледах се намира на кръстовището на бул."Княгина Мария Луиза" и бул."Източен".
                BRAVA 1,4 12V
                Nissan Navara

                Коментар


                  #9
                  georgiarg написа:
                  Blue Storm магазина, където ги гледах се намира на кръстовището на бул."Княгина Мария Луиза" и бул."Източен".
                  Основно в Пловдив се разпространяват от Евросървис 07 май бяха, но аз от 2 месеца чакам да доставят за Типо, ама се услушват!
                  Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                  Коментар


                    #10
                    Ето и цялата продукция на заводите "COFAP" :http://www.mmcofap.com.br

                    Коментар


                      #11
                      ivogul написа:
                      И какви са цените на едното и на другото момчета? Че да си направи човек сам сметката. Колко и откъде?Поздрави!
                      И аз това питам.....
                      Alfa 156 2.0 TS
                      Alfa 156 20VTurbo
                      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                      Locost TF1 3.0V6

                      Коментар


                        #12
                        cofap от Т&Н бяха около 70-80 лева бройката за делта 2, а монрое бяха около 140 бройката
                        www.lancia-bg.com
                        Безплатно публикуване на обяви в avto-borsa.com
                        Lancia Lybra 20v

                        Коментар


                          #13
                          ivogul написа: И какви са цените на едното и на другото момчета? Че да си направи човек сам сметката. Колко и откъде? Поздрави! И аз това питам.....
                          Цената е наполовина, например от цената на " MONROE ", общо-взето за различните марки и модели!

                          Коментар


                            #14
                            Вносителят на Кофап за БГ. е Александър Ауто - специално за италианските коли - ул. Росица 10 тел 9835179, така че ако сте се спрели на Кофап си ги вземете от извора.

                            Коментар


                              #15
                              hit-ko написа:
                              но пък нямат гаранция
                              и аз се изненадах, като нучих за обема и на производство и световния дял който заема.
                              Защо се изненадваш! Просто правят конкуренция на китайците и нискобюджетните им боклуци. Не знам какво е качеството им, но със сигурност не получаваш кой знае какво. По света чудеса не стават!!! Евтино и качествено - Да, Да!!!
                              Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
                              Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
                              BlueStorm transforms . . .
                              . . . !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X