Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Стара Загора...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За Стара Загора...

    Толкова много италиански коли има в Ст.Загора,а във форума има-няма 2-3 човека.Тия хора в интернет не влизат ли?Една местна среща не можем да си спретнем тука!
    Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

    #2
    Да.Градът е малко особен.Само да добавя,че липсва и свестен доставчик на интернет в града(изключвам БТК,щото е по-скъпо там).Аз познавам доста хора дето са маниаци на интернет,но те карат предимно немски и японски автомобили.
    Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

    Коментар


      #3
      старазагора

      аз съм от стара загора и ште се радвам да се заберем някаде

      Коментар


        #4
        Re: старазагора

        jarulmo написа:
        аз съм от стара загора и ште се радвам да се заберем някаде
        Ами ,драсни каква колица караш и сложи снимка евентуално-ако те видя из града поне да си бипнем! :D Пък като се появят още от Ст.З,да си спретнем една среща!
        Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

        Коментар


          #5
          стар загора

          батка карам фиат уно с 5 врати не сам правил ништо по гего има само една рештка 4ерно сас бяло колата е бяла с затамнени стакла

          Коментар


            #6


            И аз съм от Ст. Загора но в момента живея в София, но често съм там
            PUNTO 1.1 94г.

            Коментар


              #7
              дано да се саберем някаде докато нее паднал снегь

              Коментар


                #8
                Къде, кога, защо ?

                За кога я замислете следащата среща и къде ще е :D
                Продавам на части :
                Mercedes 190 E, 1991
                Mercedes 190 D, 1988
                BMW 520i , 1994
                Renault 19 , 1.7i, 1991

                Коментар


                  #9
                  Давайте да правим някъде среща.И аз сум с Фиатка.Типо 1.4 93 г.
                  Хвани ме де!!!!

                  Коментар


                    #10
                    Подкрепям изцяло инициативата за среща в Стара Загора.Времето е супер за сабиранка и хора за "калабалък" ще се намерят.Трябва да сме малко по сериозни и ще стане.Определете дата даже и след 1-2 месеца та да се знае отдалече.А пък който не доиде ще изтърве Вие сте момчета даваите :D
                    Punto ELX

                    Коментар


                      #11
                      аз сам другия който ще дойдеот от 5 дни имам Fiat bravo 1.6 16 vКазвате кога и каде идвам
                      Fiat bravo 1.6 16v 103hp

                      Коментар


                        #12
                        С вас съм

                        И аз съм от стз. само кажете и идвам по принцип съм студент в Свищов но ако е събота и неделя ще направя всичко възможно за да дайда.А това е много добра идея аде всички да си кажем каква кола караме че като се засечем из града да се знаем поне. Аз карам TEMPRA 18i нищо особенно тъмно сива няма ноищо направено по нея обикновенни джанти- черни малко нищо не казах, все пак повечето темри са такива но няма знач.
                        FIAT - TIPO 2.0i.е

                        Коментар


                          #13
                          Колеги, срамота бре!Събрахме се от почти цяла България под носа ви (на яз.Копринка), а от СЗ само 1 (!!!!) човек се престраши да дойде. Да не говорим, че от Казанлък никой!!! (поне аз не разбрах да има някой от КЗ)

                          Коментар


                            #14
                            упс!

                            Коментар


                              #15
                              Хайде тази събота да е.То първия път няма да са много хора ама да се даде начало на едно м ного хубаво нещо,пък то ще се разчуе надявам се
                              Fiat bravo 1.6 16v 103hp

                              Коментар

                              Working...
                              X