Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

kiler_4o vs Interceptor :P

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    kiler_4o vs Interceptor :P

    Днес се пуснахме, но беше нечестно, защото той няма гуми, а аз нямам съединител... Дръпнах го, но съвсем малко ... А и старта е малко спорен, защото никой не ни даде старт и малко се разминахме ... както и да е - ще има втори път и това е официалната част... остава само да се съберем с него и да го направим Залагайте :DFiat Punto 1.2 8V 60HP - Шофьор - аз Fiat Brava 1.2 16V 80HP - Шофьор - Interceptor Няма да казвам други подробности, за да гледаме сеир с Interceptor :DНадявам се нямаш нищо против, че пуснах тема

    #3
    Aз с колелото....... Не знам наистина, ако може направете клипче и го качете
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #4
      ДВИБ що не се обадихте бре?
      Alfa 159 SW 2.4 Ti
      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

      Коментар


        #5
        gamma написа:
        ДВИБ що не се обадихте бре?
        Щото гонката беше в междучасието между двата часа по БЕЛ :D:D:DНо когато е реванаша може да звъннем ... проблема е че ти нямам телефона, не знам за Interceptor ... Ще хванем един съученик с корса да снима :D

        Коментар


          #6
          Пропуснах да кажа: пунтото е 2001 година, бравата май 98 ако не се лъжа ... или 99 ...

          Коментар


            #7
            :D :D :D ’99
            Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


            Когато целта е всичко и пътят е без значение!

            Коментар


              #8
              Не знам как са коефициентите ама аз слагам 5 кинта на Бравата!
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #9
                Брее, малев, големи залози за тебе, бе :D Кога ще се наредим на околовръстното ? Айде че бензина ми е на свършване, а сега покрай тея 3 рождени дни тази седмица нещо останах без пари

                Коментар

                Working...
                X