Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления за носачи Старманн

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Впечатления за носачи Старманн

    Нямам възможност да вземам други, това е марката, ако някой има опит дали карат горе-долу нека сподели. За информация струват 82 лв.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    да не е Starline?някъкви чешки или словенски?ако са те, бях чул че hit-ko ги е хвалил
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Sev написа:
      да не е Starline?някъкви чешки или словенски?ако са те, бях чул че hit-ko ги е хвалил
      мне, немски били. за старлайн съм чел мненията на хитко, но така чух по телефона-старманн
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        http://www.starmann-germany.de/от 15 години са на пазара...
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          бахти неизвестните носачи. айде някой да каже нещо....
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            след като нямаш избор и трябва точно тях да купиш, има ли значение какви са? А защо не тъй известните носачи с марката FRAP, хвалени и прехвалени от всички, които са ги ползвали?
            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

            Коментар


              #7
              Synthy написа:
              след като нямаш избор и трябва точно тях да купиш, има ли значение какви са? А защо не тъй известните носачи с марката FRAP, хвалени и прехвалени от всички, които са ги ползвали?
              абе аз вече съм ги сложил и си карам с тях. все пак не ми се искаше да съм новатор, ама нямам време да се занимавам с обиколки да търся- такива ми сложиха в ем комплект
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Ами надявай се след като са сертифицирани по ИСО стандарта да са добри.Между другото се произвеждат нейде в бившата източна Германия.
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар


                  #9
                  развитието на темата- шарнирите са почти издали багажа на стахотната марка starmann- сменени са преду 7 месеца, минал съм 17 000 км като си пазя много колата, а и повечето са извънградско, т.е. сравнително по-добър път. еми това е
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Аз съм с турски някакви (не са ASMETAL, други някакви), десният засега е добре но левият започна да подрънква още на първата седмица след смяната.....
                    Fiat Bravo GT '97 1,8 16V 113 к.с. - лична
                    Skoda Octavia '06 1,6 101 к.с. - служебна

                    Коментар


                      #11
                      Аз на Мерца сложих Mayle.Много ми ги хвалиха пa ще видим
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        #12
                        погледнах си файлчето и видях, че съм объркал и километрите не са 17 000, а само 13 000
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          pakumba написа:
                          развитието на темата- шарнирите са почти издали багажа на стахотната марка starmann- сменени са преду 7 месеца, минал съм 17 000 км като си пазя много колата, а и повечето са извънградско, т.е. сравнително по-добър път. еми това е
                          Ето отговора колега
                          pakumba написа:
                          ...такива ми сложиха в ем комплект
                          п.п. капачка за вентил не бих си купил от тях
                          АЗ НЕ ИСКАМ ПРОДУКТИТЕ НА МОНСАНТО В БЪЛГАРИЯ!

                          Коментар


                            #14
                            Точно starmann е марката купувал съм накладки на тея мошеници,още не помня какво и наскоро биалетка,накладките бяха за едно рено което имах сложих ги и след месец бяха по зле от старите.Преди седмица си взех биалетка пак на старманн този път за фиат мареа за сега нищо но ще видим рано е.А сега е наред десен носач но тоя път ще ходя до AXM имат хората едни полски носачи по 56лв. бройката ще рискувам иначе не ми се дават 110лв за носач.Тази събота ще си сменям сам носача после ще докладвам.Предстоят му изпитания на Петрохан а там от известно време е ужас такива дупки са се отворили...TO BE CONTINUE..
                            Marea Wekeend 1999 1.6 16V

                            Коментар


                              #15
                              така де, горе съм писал, но ако някой не е видял са били 13 000 км само. колега, купи си окап, хит ко много ми ги нахвали, сложих първо единия и след 7-8 хилки другия. в момента единия е на 6-7000 км, другия на 13-14 000, засега не съм чул тропване, наистина е рано, но щом хит ко ми ги хвали му вярвам, а и изкараха вече повече от старманн-а шибан боклук. иначе и аз от ем дефект не съм си взел повече нищо, няма и да го направя, въпреки че преди им бях редовен клиент. не стига, че са по-скъпи от всички предлагани при хит ко, ами и най-големия боклук
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X