Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лети джанти 15-ки 4х98 MiM

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лети джанти 15-ки 4х98 MiM

    Продавам лети джанти 15-ки 4х98 тип еленов рог с марка MiM, Италиански 7J ET35 продават се с 4 летни гуми който стават за този и другия сезон. Джантите нямат криво или заваряно, в момента им полирвам бордовете и са в процес на работа, но до 2-3 дни ще станат готови :D засега съм много доволен от ефекта който се получава. Ето някоя снимка да видите как изглеждат и ще им направя други снимки от близо да видите състоянието на джантите.Цената на джантите е 450 лева с възможност за съвсем лек коментар! Пращам и по Еконт. Телефон за връзка: 0883327747

    #2
    ок но като са 4х98 защо са на голф.размерите някак не ми се връзват
    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

    Коментар


      #3
      Да знам че на Голфа са 4х100 но аз си карам Голфа с тези джанти и нямам никакви проблеми. Влизат си нормално. Утре ще направя снимки на джантите за да се види състоянието им и ще направя снимки отзад където пише че са 98 милиметра. Знаех си че ще почнете да питате как като са на 98 милиметра ги карам на Голфа. Ако става въпрос ги купих от един пич който кара Хонда Сивик които също са на 100 милиметра. 1-2 милиметра не се бъркат.

      Коментар


        #4
        Дай да видим снимки по-подробни
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          След малко ще ги снимам и ще кача снимките

          Коментар


            #6
            Очаквам ги с нетърпение.
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #7
              Ето и снимките на джантите как са станали след полирването на борда. Не съм снимал джантата отзад където пише "98" което означава че са на 98 милиметра, защото не ми се занимаваше пак да вдигам колата на крик да смъквам джанти че пак да ги слагам,вчера 1000 пъти я правих тази процедура и днес ме домързя пак. Като почна да полирвам задните джанти, то така или иначе ще ги махна от колата ще ги снимам да видите отвътре какво пише, че са Италиянски и са на 98 милиметра.

              Коментар


                #8
                Ще си помисля още
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #9
                  Re: Продавам лети джанти 15-ки 4х98 MiM

                  xP_NiRee написа:
                  Продавам лети джанти 15-ки 4х98 тип еленов рог с марка MiM, Италиански 7J ET35 продават се с 4 летни гуми който стават за този и другия сезон. Джантите нямат криво или заваряно, в момента им полирвам бордовете и са в процес на работа, но до 2-3 дни ще станат готови :D засега съм много доволен от ефекта който се получава. Ето някоя снимка да видите как изглеждат и ще им направя други снимки от близо да видите състоянието на джантите.Цената на джантите е 450 лева с възможност за съвсем лек коментар! Пращам и по Еконт. Телефон за връзка: 0883327747
                  Пич можеш ли да ми кажиш гумите на колко са? Аз ми харесват и ште заспят на фиатеца ми
                  Fiat Marea 1.6 16v Bipower
                  Citroen Saxo 1.6 VTS 90 k.c.
                  Citroen Saxo 1.6 16v 118 k.c.

                  Коментар


                    #10
                    Разбира се, размера на предните гуми е 195/50/15 а на задните 195/55/15 :D

                    Коментар


                      #11
                      продадени ли са и колко последно?
                      като всеки български тарикат и аз взех да карам /вече2-ри/
                      фиат.

                      Коментар


                        #12
                        продадени ли са и колко последно?
                        като всеки български тарикат и аз взех да карам /вече2-ри/
                        фиат.

                        Коментар


                          #13
                          Джантите не са продадени. Още се продават ! Цена 450 лева с гумите !

                          Коментар


                            #14
                            Айде бе, нещете ли хубави джантета на Браво/а седят много хубаво

                            Коментар


                              #15
                              Имам само един въпрос как са 4 по 98, а са на Голф, които са на 4 по 100 ??? С фланци ли са?
                              Не караи по-бързо,отколкото твоя ангел хранител може да лети!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X