Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аларма, нормално ли е??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аларма, нормално ли е??

    Искам да попитам дали е нормално и ако не е нормално къде е проблема!Става въпрос за след монтаж на аларма и след запалване на автомобила колата след около 5 сек. издава три последоватални диип диип диип!!! според мен не е нормално!! след изключване на автомобила и излизане от него след около 5-8 сек. без да е активирана алармата отново тези три последоваталниа диип диип диип!! та нормално ли или не е!! тва ми се случва и на двете ми коли, а защо ли??

    #2
    егати никои ли не е срещал такъв проблем?? имат ли нещо общо тези биипканиа с това че не е вързано прекъсване на запалването?? иили има нещо общо с онзи бял кабел дето трябва да се върже към АСС??

    Коментар


      #3
      Абе пич, да беше писал каква кола, каква аларма? И защо вместо да питаш тези дето са ти монтирали алармата питаш във Форум на ФИАТ? В интерес на истината аз съм с фабрична аларма - даже нямам идея какво е това диип??
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        jenshen73 написа:
        Абе пич, да беше писал каква кола, каква аларма? И защо вместо да питаш тези дето са ти монтирали алармата питаш във Форум на ФИАТ? В интерес на истината аз съм с фабрична аларма - даже нямам идея какво е това диип??
        как какво колата казва "DEEP" - демек дълбоко, дълбоко, дълбоко.ех че си и ти

        Коментар

        Working...
        X