Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам железни джанти 14"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам железни джанти 14"

    Купувам 4 железни джанти 14" държа до са в много добро състояние, за цена ще се спазарим но предполагам около 80лв за 4те
    ex. Fiat Marea 1.6 16 - 1999
    Mazda 6 2.0 Petrol GY 2006

    #2
    Имам 2 бр - за 40.

    Коментар


      #3
      Продаде ни ли са 2-те джанти-пиши

      Коментар


        #4
        Ако към мене е въпроса - налични са, не ги държа у дома - в един гараж при приятел в Горубляне са (т.е. огледа е възможен или събота/неделя или през седмицата но след 19 часа).

        Коментар


          #5
          Ако са в добро състояние и стават за слагане на нови зимни гуми, какво да ги гледам.Просто дай да се чуем и ги купувам двете за по 20 лв. едната .Просто искам мъжката ти дума, че стават и ги донеси в София Моя тел е 0888 250046-Боримир или 851-76-41 всеки ден от 16-18,30 на Руски Паметник

          Коментар


            #6
            jamie написа:
            Ако към мене е въпроса - налични са, не ги държа у дома - в един гараж при приятел в Горубляне са (т.е. огледа е възможен или събота/неделя или през седмицата но след 19 часа).
            Тези джанти продадени ли са вече?
            Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

            Коментар


              #7
              Джанти

              Имам 4 броя перфектни с тасове за 130 кинта

              Коментар


                #8
                Здравей!Устройва ме, че са перфектни , но 130 лв. са ми много - прекалено много!Ако и тасовете са хубави можем да говорим за цена около 100, но повече не ми върши работа просто.Ако си съгласен или пиши, или звънни на:дом: 775131моб. 0887/662035
                Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                Коментар


                  #9
                  2 бр. джанти

                  Имам 2 бр. 5.00Bx14 - двете общо за 30 лв. Не са нови, но поне външно не виждам да са криви или удряни.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    благодаря колега, но вече се "уредих" от колегата об Бургас
                    Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                    Коментар

                    Working...
                    X