Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пароструйка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пароструйка

    мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

    #2
    доколкото се сещам има сега в бившето СБА - от Хладилника се тръгва към Околовръстното и първата пряка се завива наляво към Зоопарка и там нейде се намира това което предполагам че се казва Бивше СБА.Мили са ми двигателя с разни препарати и имаше и за вдигане на коли, така че може би там е мястото
    Mit®

    Коментар


      #3
      Не знам дали ще ти свърши работа, но веднъж си мих колата в тази автомивка и видях едно метално съоръжение (нещо като рампа по която да се натовариш в камион) и до него миеха двигателя на някаква кола с пароструйка (ама горно миене). Но предполагм, че ако изявиш желание, катерш колата по тва нещо и ти я мият и отдолу... Та значи таз автомивка се намира на бул. Европа (сега се казва Сливница), около пешеходния светофар преди този на Орион посока центъра... т.е. ако караш от Люлин към центъра от дясната страна малко преди пешеходния светофар (свива се в уличката и на 10м е входа в автомивката). Но пак ти казвам не знам дали ще ти свърши работа!
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        Не знам дали ще ти помогна, но ако искаш да падне солта от долу на ОМВ-то срещу обувния (като тръгнеш по К.Величков и на отклонението за Овча купел и Цар Борис 3-ти завиеш към Цар Борис от дясно е) имат автоматична мивка която има и за миене от долу, в пода са вградени пръскалки . Аз един път си мих колата и горе долу става ама само колкото да падне солта а и май с програмата за от долу е бая солено
        Alfa 145QV

        Коментар


          #5
          mit написа:
          доколкото се сещам има сега в бившето СБА - от Хладилника се тръгва към Околовръстното и първата пряка се завива наляво към Зоопарка и там нейде се намира това което предполагам че се казва Бивше СБА.Мили са ми двигателя с разни препарати и имаше и за вдигане на коли, така че може би там е мястото
          Казва се Веселие
          Карам Фиат Темпра 1.4 1995г.Всички екстри...

          Коментар


            #6
            Каква сол,още не е почнала зимата със снега ...Няма смисъл ...Изчакайте до март поне ....

            Коментар


              #7
              Re: Пароструйка

              мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

              Коментар

              Working...
              X