Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Крома 2.5 V6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Крома 2.5 V6

    Продавам Фиат КРОМА 2.5 V6 - 162 к.с. Година на производство 1994. Внесена от Германия. Всички екстри за модела: чупещ спортен волан, ел. стъкла, ел. огледала с подгряване и елекрическо прибиране и отваряне, черен кожен салон - изключително запазен, предните седалки са с ел. регулировки с подгряване и при това всичко работи, климатроник, ABS, серво управление, борд компютър, аларма, централно заключване, лети джанти, цвят- черна перла, ТУНИНГ.По автомобила са сменени: ремъци, филтри, свещи, предни амортесьори, друго не се сещам.Автомобила е много запазен за годините си и върви като луд. На километража пише 260, аз съм стигал до 240- не се усеща скоростта.Разход градско/София/ 13 на сто при нормално каране. Извън градско при 90 км/час, ако щете вярвайте даде 6,5 на сто. Цена: 4500 лв.Колата се намира в София. Телефона ми е 0885/061-999 - Стоил
    Прикачени файлове

    #2
    Ето още снимки:
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Извънземна брат Ако имах възможност веднага я отнасям Успех в продажбата

      Коментар


        #4
        Нещо няма интерес. Не харесвате колата или цената? Може и някакъв бартер за друг автомобил.

        Коментар


          #5
          Страшна е! За първи път виждам такава Крома!Успех с продажбата (скоро ще я лапнат) !
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            Нещо не я лапват. Страх Ви е от такова чудо. Още се продава и при това с мноооого сериозен коментар на цената.

            Коментар


              #7
              Какъв е тоя приемес предна броня от БМВ М3, заден на багажника от Форд Ескорт Косуърт..

              Коментар


                #8
                Хайде пак се продава. Цената ще е доста надолу. Може и бартер за нещо друго със слабо двигателче, че останах без точки в книжката заради тази фурия и ми писна да спонсорирам полицаите.Лек и успешен ден

                Коментар


                  #9
                  Нещо не Ви се карат хубави коли.

                  Коментар


                    #10
                    махни тея накачулени неща по нея (този "тунинг") и може да имаш повече успех с продажбата - колата е прекрасна!
                    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                    Коментар


                      #11
                      Я кажи новата цена и примерно бартер за каква колаИначе колата е трепач ,ако върви толкова колкото казваш
                      bravo 1.4 12v -11.1996 Калпав модел другпьт........
                      aveo 1.4 16v -2008

                      Коментар


                        #12
                        Synthy написа:
                        махни тея накачулени неща по нея (този "тунинг") и може да имаш повече успех с продажбата - колата е прекрасна!
                        И аз мисла така,успех
                        FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
                        FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
                        LANCIA Ypsilon Elefantino blu
                        http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
                        http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

                        Коментар


                          #13
                          колата може да бъде прекрасна като се основам на личната крома. това е чуден автомобил и между другото е най- здравия фиат. за съжаление вече дърт
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #14
                            естествено, че ще е чуден и здрав, нали е съвместна разработка със SAAB даже купетата са почти еднакви (сааб 9000 май беше).
                            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                            Коментар


                              #15
                              Synthy написа:
                              естествено, че ще е чуден и здрав, нали е съвместна разработка със SAAB даже купетата са почти еднакви (сааб 9000 май беше).
                              да, сааб 9000, ланчиа тема и алфа 164 са с еднакви рами. колата е ужасно устойчива в завой, задното окачване е напълно независимо и регулируемо по наклони, предницата е доста тежка и дори с гуми 185/60/14 и изпуснали амортисьори колата седи като идеалното ми в техническо отношение браво. абе..... честно казано бих си я взел ако имах финансите, да си я бърникам и ще си я карам само извънградско ..
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X