Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Външна дръжка за врата на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Външна дръжка за врата на Браво

    Здравейте!Намерих упътването за смяна на външната дръжка (един pdf) в downloads на сайта, но имате ли идея от къде може да се купи такава дръжка?Питам за друг човек с Браво, не за мен.При мен дръжките са били сменяни от предишния собственик на колата явно и са добре сега, но ключовете от тях не ми стават за палене на колата, което не е проблем, но питам за другия човек дали препоръчвате да се сменя цяла брава, или има начин да се смени дръжката само, без да се сменя ключът за нея.Ще се радвам да споделите опит по въпроса.10х

    #2
    Колега, дръжки има тук http://www.axm-auto.com/ - поне аз моите си ги купих от там. Цената ако не се лъжа беше около 30-тина лева за брой. От там ти ги пращат по куриер с наложен платеж.Дръжките идват без патрон така че стария патрон се вади от старата дръжка и се слага на новатаКлючът не би трябвало да има проблеми да отваря и с новите дръжки. При мен обаче ключът беше силно износен и след като смених дръжките повече не отключваше вратите. Имам и червен ключ който не е ползван изобщо и с него нямах проблеми. Така че си направих копие на металните нарези от червения ключ а от износения извадих транспондера и вече имам чисто нов ключ който си отваря всичко. Във форума имаме и ключар който направи тази операция В нашия сайт има също описание писано от колега от форума на български език. Дори смея да твърдя че е по добро от английското от fiatboo форума Ето го http://www.fiat-bg.org/Downloads/Boo...ana_Drujki.pdf

    Коментар


      #3
      колегата доста точно ти е обяснил всичкои аз от там си ги купих разгледах пдф файла и за 3 часа жсичко се смени
      Bravo 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Колеги нали за браво стават и от мареа а те са пластмасови и са по издържливи. От тях може да се намерят и 2ра употреба но не знам дали си заслужава защото разликата ще е към 20лв.
        bravа jtd 105

        Коментар


          #5
          Здравейте колеги! Много точно и подробно обяснение относно смяната /дори и с време /, поздравления. Въпросът ми е, дали само за затягане на предната част на дръжката, трябва да се мине през сваляне на кората отвътре, или има някакъв начин и отвън. Мерси предварително!

          Коментар


            #6
            Задължително се сваля.Най неприятното е, че вътре има едно уплътнение което при мен не беше пипано, но ако внимателно се отлепи после почти не личи да е сваляно.А и няма нужда да се сваля цялото ...

            Коментар


              #7
              Благодаря много ilkor! Да си жив и здрав!

              Коментар


                #8
                ilio82 написа:
                колегата доста точно ти е обяснил всичкои аз от там си ги купих разгледах пдф файла и за 3 часа жсичко се смени
                Има едни лостчета които се закачат много гадно направо ми изпилиха нервите.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Колеги все пак не разбрахме стават ли дръжки от мареа за браво.

                  Коментар

                  Working...
                  X