Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София-Кавала-Тасос

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    София-Кавала-Тасос

    Здравеите.Това лято мисля да отскоча за първи път до Гърция с Бравото.Понеже ще сме само 4 човека се зачудих дали няма навитаци които ще искат да дойдат с нас.Ако искате пишете.
    НК

    #2
    Ако минавате през КПП Илинден, аз идвам с Бравата. До Кавала от Гоце Делчев са 110км, пътят е хубав. До Тасос предполагам с ферибот, не съм бил на острова.
    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

    Коментар


      #3
      Ферибот за Тасос е по-добре да се хване не от Кавала, а от Керамоти.От Кавала ферибота пътува 1 час и е по-скъп, а от Керамоти пътува само половин час (и съответно е по-евтин). Мисля че беше 11 евро на кола плюс по евро на човек...Ние също мислим да ходим натам, но през Свиленград или през Лесово - Одрин - Орестиада...

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        Ферибот за Тасос е по-добре да се хване не от Кавала, а от Керамоти.От Кавала ферибота пътува 1 час и е по-скъп, а от Керамоти пътува само половин час (и съответно е по-евтин). Мисля че беше 11 евро на кола плюс по евро на човек...Ние също мислим да ходим натам, но през Свиленград или през Лесово - Одрин - Орестиада...
        ...ако е септември, идваме и ние с бебето....живот и здраве

        Коментар


          #5
          София-Тасос

          Еми ние по принцип за края на август началото на септември сме го запланували,ако искате по натам ще се разберем.Принципно аз ще ходя до Гърция и преди това щото смятам ,ако се съберем повече хора да си наемем къща-излиза доста по евтино и практично отколкото в хотел.
          НК

          Коментар


            #6
            Аз ходих на 4 март в северна Гърция , по-точно до Орестиада ,Минах през ГКПП "Капитан Петко" до Свиленград.!През пункта се минава много лесно , изключвам че чакахме около 1 час защото Гърците почиваха на обяд.Няма никакви формалности още като влезеш в Гърция и пътя става друг , всико е направено като хората , пътя по който минах беше по-добър от новия Участък на Магистрала "Тракия"Разходихме се из това градче то е около 20000 хиляди жители ,но за жалост беше Неделя и почити нищо не работеше.Та планирам съм една разходка за Събота и Неделя /не се знае коя/до Александропулис и Кавала.

            Коментар


              #7
              Принципно за лятото се събираме от форума за море в Гърция.Ако имаш интерес Пиши
              НК

              Коментар


                #8
                Този май отново ще почивам на Тасос. Някъде около 24-ти...

                Коментар


                  #9
                  За началото на май съм планирал пътуване до Германия.! С Удоволствие ще дойда за края на май до Гърция ама финансите ме спират за сега.!

                  Коментар


                    #10
                    Няколко човека изявяваме желание да ходим до Гърция с фиатките.Има тема - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=24560 само че сме го планирали за края на август.За сега желание проявяват АВЕО-IMMORTAL-JUJKO123-Kluchar-от моя страна сме 4 човека
                    НК

                    Коментар


                      #11
                      Както се организирате група, защо не пробвате през агенция да видите дали няма да Ви намерят по-добри условия!Ние ходихме сега 1-6 Май за 320 ЕУР стая за двама в 4* хотел със закуска и вечеря на Халкидики (халф борд) http://www.mendi-hotel.grТя цената включва и транспорт от София до хотел (400км). За стаите като за 4 * очаквах да са по-големи, но въпреки това! Имаха климатици но за тях се плаща допълнително!Ако погледнете цените на хотела излиза доста нагоре!90% от хотела бяхме българи! Яденето беше много добро, да не кажа отлично!
                      F31 BMW 320d

                      Коментар


                        #12
                        По същата дестинация София - Кавала - Керамоти - Тасос /в Потос - южната част на острова/, с луксозен автобус MAN 2006 г. в тризвезден хотел от 01.05-04.05 три нощувки със закуска, фериботна такса и панорамна обиколка на острова - 215 лв. на човек.
                        Peugeot 301
                        Punto 1.9 JTD - на жената

                        Коментар

                        Working...
                        X