Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.2 16V Трофео

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.2 16V Трофео

    Колеги искам да ви питам някой знае ли колко коня е бравото 1.2 16V много ще съм благодарен, ако някой ми каже.
    dr

    #2
    82
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      колега сигурен ли си, става на въпрос 1.2 16V Трофео мислех, че е много повече казаха ми, че е към 115 коня
      dr

      Коментар


        #4
        няма начин да е 115 :D 80 или 82 е
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          [не е вазможно да вурви толко много и да е 82 коня тя варви като ненормална много и се кефая не4ове6ката колапредставям си да е 2.0 20в
          dr

          Коментар


            #6
            genadi написа:
            [не е вазможно да вурви толко много и да е 82 коня тя варви като ненормална много и се кефая не4ове6ката колапредставям си да е 2.0 20в
            Напълно възможно е да върви така, имаш чувството, че е 120к.с. - все пак това е ФИАТ !!!

            Коментар


              #7
              imam q kolata ot dva dni i ne sum mislil 4e 1.2 moje da e takuv dzver
              dr

              Коментар


                #8
                genadi написа:
                imam q kolata ot dva dni i ne sum mislil 4e 1.2 moje da e takuv dzver
                Този мотор, тепърва ще те изненадва с нисък разход и невероятна динамика - проектиран е от човек и е сглобен от робот!!!

                Коментар


                  #9
                  Прав си, тази кола ме подлудява направо откачамМодерираноПисането на кирилица е задължителноМодераторски екип на fiat-bg.org
                  dr

                  Коментар


                    #10
                    Обърни се с въпроси към колегата lubobg тои е с какъв фиат трофео.Надявам се че съм ти бил полезен
                    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                    Коментар


                      #11
                      имаш ли снимки на koлата ,защото и аз имам същия модел Fiat Bravo Trofeo 1.2 16V

                      Коментар


                        #12
                        пичове аз на Пунтото съм с такъв двигател. незнам бравото как варви макар че е по тежко от пунтото ама мойто направо лети! е като направих малко подобрения това онова стана така че Алфа Ромео Туин спарк 1,4 16В 103кс. неможе да ме настигне не че се хваля ама съм страшно доволен от колата и мотора !!!

                        Коментар

                        Working...
                        X