Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гаден проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гаден проблем

    Здравейте колеги, честита нова година. Преди известно време си пастирах колата, но не знаех и без да искам си намазах пластмасовите лайсни на вратите и на бронята. Очаквах че ще се махне, но то не се махна и сега вместо да е черна лайсната тя е побеляла. Знаете ли какво мога да направя Или пък някакъв препарат с който да я намажа
    FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

    #2
    Ммда, наистина гаден проблем. Но сори, не мога да ти помогна, нямам представа как може да се махне...

    Коментар


      #3
      Аз по същия начин се набутах като си пастирах скутера много търкане и течен парафин и пак не се заличава напълно с времето само ще се махне

      Коментар


        #4
        вариант е със спрей за броня но доста ще си поиграеш дикато облепиш другите части който не искаш да се боядисат.аз така си боядисах бронята на аудито-стана перфектно.

        Коментар


          #5
          Защо ли и аз така от незнание направих същото.Чак след като ги намазах едно хубаво баща ми ми каза, че няма да се изчисти. Оправих ги със спрей (препоръчвам ти мат) за брони и 1 ролка широко тиксо. Не е чак толкова играчка, поне на Дедрата.
          Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
          Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
          ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

          Коментар


            #6
            Става с обесмаслител,имам професионална полир машина значи като пастирам и някаде стане така си ги чистя.

            Коментар

            Working...
            X