Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По път на кафе.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    По път на кафе.

    Хрумна ми да пусна такава тема защото след малко изпъвам Бравото към В.Търново и евентуално ако някой също пътува да ударим по една бира на връх Шипка.Малиии в заглавието кафе тук бира кво стана?На мен и супа шкембе ми се върти ама защо ли.....
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Е че обади се в Габрово. :D

    Коментар


      #3
      Има ли желаещи утре /неделя/ за кафе на "Предела" /но не към Банско, а на върха на "Хаинбоаз"/. Малко след обед се очертава да мина от там на път за Бургас.
      FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
      FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

      Коментар


        #4
        stivst написа:
        Има ли желаещи утре /неделя/ за кафе на "Предела" /но не към Банско, а на върха на "Хаинбоаз"/. Малко след обед се очертава да мина от там на път за Бургас.
        Ти после и през петолъчката ще минеш, а на мен ми е на 20 км.Ако искаш - звънни един телефон и ще пием по едно безалкохолно 089 6839615

        Коментар


          #5
          Immortal написа:
          stivst написа:
          Има ли желаещи утре /неделя/ за кафе на "Предела" /но не към Банско, а на върха на "Хаинбоаз"/. Малко след обед се очертава да мина от там на път за Бургас.
          Ти после и през петолъчката ще минеш, а на мен ми е на 20 км.Ако искаш - звънни един телефон и ще пием по едно безалкохолно 089 6839615
          С удоволствие, но се очертава по-добър вариант за тази цел. В понеделник имам уговорка да съм в сервиза на hit-ko в самия Ямбол. Ако ти е удобно може да пием по кафе около обяд. Като пристигна там може да ти звънна. А моят телефон е 0878 361122.
          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

          Коментар


            #6
            За Неделя-става, кафето/или бирата/ да го пием и в Бургас...тлф.ми го знаеш,има го и във форума...Утре по щастлива случайност съм свободен.
            Ex. Grande Punto Driver

            Коментар


              #7
              peho написа:
              Е че обади се в Габрово. :D
              Ех да му се невиди аз пуснах темата и отлепих.Утре като се прибираме към Казанлък става ли?
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Tornado написа:
                peho написа:
                Е че обади се в Габрово. :D
                Ех да му се невиди аз пуснах темата и отлепих.Утре като се прибираме към Казанлък става ли?
                Става разбира се.Ако искаш дай да се разберем на лични.

                Коментар


                  #9
                  vesko.t написа:
                  За Неделя-става, кафето/или бирата/ да го пием и в Бургас...тлф.ми го знаеш,има го и във форума...Утре по щастлива случайност съм свободен.
                  Може, може. Тъкмо се очертава в Бургас да съм по ракиено-бирено време
                  FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                  FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                  Коментар

                  Working...
                  X