Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг Brava - къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг Brava - къде?

    Колеги, къде в София мога да си тунинговам Brava-та?Или преди зимата това не е много добра идея

    #2
    Май никои не знае?
    браваааааааааа 1.8i

    Коментар


      #3
      Тук в Пловдив имам оферта 500 лв за почти пълен оптичен - крило, престилка отзад, спойер отпред, прагове. без боядисването им.
      Почиствам пътни знаци.

      Коментар


        #4
        Това на твоя аватар на картинката ли е резултата или е нещо от интернет ?
        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

        Коментар


          #5
          icko PB7932XB написа:
          Тук в Пловдив имам оферта 500 лв за почти пълен оптичен - крило, престилка отзад, спойер отпред, прагове. без боядисването им.
          къде се намира това в пловдив
          1.6 16V

          Коментар


            #6
            Кажи от къде си и колко пари си приготвил.

            Коментар


              #7
              icko PB7932XB написа:
              Тук в Пловдив имам оферта 500 лв за почти пълен оптичен - крило, престилка отзад, спойер отпред, прагове. без боядисването им.
              Братле къде е тоя тунинг в Пловдив за brava за да мога и аз да си понаправя мойта
              1.6 16V

              Коментар


                #8
                Дано не сте виждали тези снимки преди. Ето това е източника. Човека е показал цялата трансформация със снимки.

                Коментар


                  #9
                  HoBaK враво за бравата.. много стилно е направена оптиката
                  "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                  Коментар


                    #10
                    пунто оптика

                    icko PB7932XB написа:
                    Тук в Пловдив имам оферта 500 лв за почти пълен оптичен - крило, престилка отзад, спойер отпред, прагове. без боядисването им.
                    ами за Пунто 5 врати ... ако може да покежете и резултата :D Важното е да се продават някъде из БГ
                    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                    Коментар

                    Working...
                    X