Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жълто Пунто!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Жълто Пунто!

    Само за маняци
    Прикачени файлове

    #2
    Аз понеже не разбирам много това Punto HGT с двигател като на Браво HGT ли е? 2.0 20V
    Bravo 1.6 16V '97

    Коментар


      #3
      bobi_23 написа:
      Аз понеже не разбирам много това Punto HGT с двигател като на Браво HGT ли е? 2.0 20V
      1.8 16V 131hp

      Коментар


        #4
        Това тествах през 1999-та година.Невероятна количка, която е главния виновник за сегашното ми Stilo.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Обикновено фабрично в жълто боядисват само коли, които имат повечко коне и са така наречените "тупалки"
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            #6
            не са само в жълто!
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Вчера видях едно на Горубляне, ама му искаха 9000, ако някой иска такова, да ходи
              Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

              КУПУВАМ: Теглич за Темпра
              КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
              КУПУВАМ: Спортен волан

              http://www.tempra-clube.hit.bg
              http://www.tempras.myfreebb.com

              Коментар


                #8
                В такава кола не пръднеш ли ти пръв на седалката - не си е работа. Двигателя на HGT не бучи (трака, ръмжи, "храчи" или нещо си друго), а "свири" над 4500 оборота. Да, като нов мотора свисти и не се чува нищо друго, освен вятъра. Мотора е с променлива геометрия на входящите колектори, ускорява безумно и скорост от 160 км/ч си е напълно нормална. Отсечката София - Видин я взех за 1:35 минути без никакви притеснения. Снимката е от пред крепостта Баба Вида. Представям си този мотор, дошъл от Апенините в България след 5-6 годишна експлоатация на какво дередже ще е. Тази кола не се кара с по-малко от 150 км/ч. Дори за 7000 лева да е - не, мерси.

                Коментар


                  #9
                  Re: Жълто Пунто!

                  ml@den написа:
                  Само за маняци
                  По точно това е за маниачки .... шофьора ми е жена ....
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #10
                    Едно Дружбенско

                    Коментар


                      #11
                      Братко, не се сърди но това горното е обикновенно добре оборудвано Punto ELX.Не видиш ли този двигател и надписа VFD не вярвай да е истинско HGT.Съжалявам за снимката, но тя е снимана с аналогов фотоапарат. През 1999-та още нямах дигиталка!
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        Stilo написа:
                        Братко, не се сърди но това горното е обикновенно добре оборудвано Punto ELX.Не видиш ли този двигател и надписа VFD не вярвай да е истинско HGT.Съжалявам за снимката, но тя е снимана с аналогов фотоапарат. През 1999-та още нямах дигиталка!
                        За кво да се сърдя бреА я ми кажи какво ще рече добре оборудванонезнам какви мотори имат пунтовците и колко модификаций са 16в,но това със сигурност е 16

                        Коментар


                          #13
                          За нивата на оборудване (налични екстри в колата) е писано по форумите. S, SX, Sporting и ELX са за Punto и са в реда който съм ги написал.А за 16-те клапана - всички двигатели на Punto без най-малкия (1,2 - 60 к.с.) и по-старите дизелови са с 16 клапана. Ако за VW това е екстра, то тук си е стандарт :D

                          Коментар


                            #14
                            ХАХАХАХА говорим за жълто Пунто ли - е каде по жълто от моето :D :D :D
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              Mного си я сплескал тая снимка. Пунтьо мяза на CLC
                              Alfa 159 SW 2.4 Ti
                              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                              Коментар

                              Working...
                              X