Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дистанционно за централното

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дистанционно за централното

    колеги един приятел си взе Брава.естествено я разровихме отвсякъде и не на последно място реших да проверя има ли фабрична аларма.свлих капака на бушоните в купето и копчето на алармата го нямаше.но на другия ден човека който му я вкара му донесе едно дистанционно само с 1 копче.като натисне веднъж вратите се заключват при второ натискане се отключват като мигачите не премигват вобще.та какво е това-някаква фабрична аларма сложена другаде или друго?
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    #2
    това е фабричната аларма. на ключа има само едно копче
    FIAT Marea 1.9TD/100

    Коментар


      #3
      ми не е на ключа.на отделно дистанционно е и не трябва ли при бушоните да има някаква джаджа от където да се пуска или спира?
      Renault Laguna 1,9 dci 2002

      Коментар


        #4
        zombaiko написа:
        това е фабричната аларма. на ключа има само едно копче
        Това въобще не е критерий дали е фабрична или не.

        Коментар


          #5
          И аз да питам в тази тема. Нямам фабрична аларма, но искам да си купя някаква "джаджа", не аларма, която единствено с дистанционно да ми управлява централното, нищо повече. Продават ли се такива или трябва да си е аларма и колко струва?
          Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
          Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

          Коментар


            #6
            vaskobravo: Това за което говориш е дистанционно за централното. Не е аларма. ilko-gd: Продават се модули за централно - 2 дистанционни + приемник, струват по около 30-40лв. Условието е да имаш централно. Ако се чудиш от къде да купиш - в пърият сервиз за монтаж на аларми в кола могат да ти предложат.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар

            Working...
            X