Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Промяна на оборотите при спиране!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Промяна на оборотите при спиране!

    Здравейте колеги,От няколко дни при спиране ми падат оборотите. По-осезателно е при загрял двигател, когато оборотите са ниски! Колата не спира добре. Предполагам, че имам дупка в мембраната на сервото. Интересува ме какво серво става за моята кола - от Брава и Браво или само от Типо? Насочвам се към втора употреба, защото като ново е скъпичко!Ако някой се сеща за друго, моля да го сподели. А и как се тества сервото дали е здраво?Благодаря предварително!
    Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

    #2
    Forsaken използвам твоята тема да пиша, защото имам подобен проблем, само че при мен колата спира идеално. Проблема точно е следния - понякога като спирам оборотите падат до към 500 - 600. При спряла кола като натисна спирачката, оборотите също падат съвсем леко. Педала не става твърд и колата спира много добре. Някой има ли идея. Преди в някаква тема, колега беше писал, че след подобни проблеми е сменил сервото и колата е имала повече мощност, но не мога да намеря тази тема.
    FIAT Bravo JTD GT '99

    Коментар


      #3
      Ами колега, и двамата май сме за смяна на серво! Като ново е 320 лева с помпата а на старо върви около 100! Ама живо ме интересува дали става от друг модел на фиат, защото във форума се продават доста коли на части!
      Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

      Коментар


        #4
        Без да твърдя, че съм прав и че случая е такъв, но на старото ми рено, този ефект се забелязваше, когато ми се беше спукал маркуча за вакуума, който помпата взимаше от двигателя.

        Коментар

        Working...
        X