Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сигнал за ИЗМАМНИК във форума

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сигнал за ИЗМАМНИК във форума

    Искам да съобщя за сериозен измамник, който се подвизава из форума.Лицето за което говоря е потребител с никнейм vectra. Истинското му име е Митко.Бях ИЗМАМЕН Лицето ми продаде КРАДЕН телефон-става дума за SonyEricsson W800iЩе бъда кратък и точен.Въпросният ме излъга, че телефона е на 12 часа разговори и е току що внесен от Англия от негов много добър приятел. Всичко уж беше наред, докато един месец по-късно не ми се обадиха от Пето РПУ (до последно си мислех, че това е някаква шега). Бях "любезно" уведомен да си довлека задника (извинявам се за жаргона) веднага, за да не дойдат те (полицаите)при мен-цитирам буквално следователя, с който разговарях.Имаха разпечатка на всеки един проведен от мен разговор, включително копие на личната ми карта. Същото се отнася и за лицето "vectra", както и за още две момчета, в чийто ръце е бил телефонът преди да стигне, за жалост, и до мен. Загубих един ден в разправии, даване на обяснения и писане на показания в районното поделение.Оказа се, че телефонът е бил притежание на жена на средна възраст, преди да й бъде откраднат-тя подава жалба и с крайният резултат се сблъсках аз. Първото лице, което е ползвало телефона след кражбата е рецидивист, добре познат на столичната Полиция.Сега се очаква да му бъде потърсена съдебна отговорност. Ще бъда викан и като свидетел, и като потърпевш в съдебната зала. Кога обаче ще стане това... никой не знае-може след месец, може и след две години В заключение ще кажа, че пиша тази тема ЗА ВАС, които посещавате форума с цел да избегнете да бъдете измамени. Ще постна същата тема в още един популярен форум, където знам, че този престъпник "върти далавери".В епилог ще напиша, че съм "назад" с 300 лева, но разбира се, вината за случилото се е изцяло моя, поради сляпото доверие, което проявих към въпросният измамник.П.П. Моля темата да бъде направена Важна Лека вечер

    #2
    Колега, стига пуска тая тъпа тема! Пуска я във всички форуми преди два три месеца. И се оказа, че всъщност ти лъжеше за повечето неща. Момчето го познавам лично и е супер точен младеж. Явно ти си имаш някаква причина да пишеш едно и също по форумите през два три месеца и да му пречиш на момчето да си изкарва пари. Ако си мъж, поне кажи къв ти е проблема! Моля модераторите да заключат тази тема. Автора и бе разобличен, че лъже в Опел форума преди доста време и се оказа, че за случката колегата Вектра няма вина. Въпреки това до колкото си спомням той възтанови част от парите за въпросния телефон. Но явно някой хора живеят от завист и жлъч и не могат да спят ако не серат по форумите глупости!!!
    KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
    Land Rover Discovery 2.5TD '94
    EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
    EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
    EX: Fiat Regata 1.7D '84

    Коментар


      #3
      Scorpion_BV написа:
      Колега, стига пуска тая тъпа тема! Пуска я във всички форуми преди два три месеца. И се оказа, че всъщност ти лъжеше за повечето неща. Момчето го познавам лично и е супер точен младеж. Явно ти си имаш някаква причина да пишеш едно и също по форумите през два три месеца и да му пречиш на момчето да си изкарва пари. Ако си мъж, поне кажи къв ти е проблема! Моля модераторите да заключат тази тема. Автора и бе разобличен, че лъже в Опел форума преди доста време и се оказа, че за случката колегата Вектра няма вина. Въпреки това до колкото си спомням той възтанови част от парите за въпросния телефон. Но явно някой хора живеят от завист и жлъч и не могат да спят ако не серат по форумите глупости!!!
      Така, господине явно е, че не знаете за какво става дума. Имам документ, издаден ми от 5-то РПУ София, ако трябва ще го сканирам.....А за това кой крив кой прав говори това, че преди малко Митко ме заплаши с побой по телефона.... мъжко момче е той.... а кой по-точно ме е разобличил????? Инспектор Русев може би, с който разговарях и който ми взе телефона???? Ти май знаеш по-добре, май дори ти беше там вместо мен, нали....?!Моля не взимайте отношение повече по темата, при положение, че очевидно сте пристрастен!Освен това преди малко когато пуснах темата във форума на Фолсваген, където Митко се е подвизавал, разбрах, че до скоро е имало ВАЖНА тема за него и неговите измами Линк да искате????

      Коментар


        #4
        Слушай бе смешник, да ти изровя ли темата от Опел форума от преди няколко месеца да видят всички как повтаряш старите лъжи на ново! Митко те заплашил с побой! Ти си един смешен лъжец и мислех, че след като те разобличиха си си взел поука ама явно не. В тунинга не ти мина номера, в опел форума и там и сега почна и тука. Какво правиха тия полицаи три месеца след като преди три месеца беше ясно уж кой е гепил телефона и така на татък. Поне като лъжеш земи помисли малко, че тука може да има и хора от другите форуми дето ти знаят лъжите и глупостите дето писа! Смешник! Няма да се учудя ако имаш общо и с прословутия вече injener_uzunov, дето лъга и маза в Опел форума за катастрофи, за МЛ-и за али бали и накрая го хванаха как лъже като дърт мангал. Аман от деца в тия форуми!
        KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
        Land Rover Discovery 2.5TD '94
        EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
        EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
        EX: Fiat Regata 1.7D '84

        Коментар


          #5
          Scorpion_BV написа:
          Слушай бе смешник, да ти изровя ли темата от Опел форума от преди няколко месеца да видят всички как повтаряш старите лъжи на ново! Митко те заплашил с побой! Ти си един смешен лъжец и мислех, че след като те разобличиха си си взел поука ама явно не. В тунинга не ти мина номера, в опел форума и там и сега почна и тука. Какво правиха тия полицаи три месеца след като преди три месеца беше ясно уж кой е гепил телефона и така на татък. Поне като лъжеш земи помисли малко, че тука може да има и хора от другите форуми дето ти знаят лъжите и глупостите дето писа! Смешник! Няма да се учудя ако имаш общо и с прословутия вече injener_uzunov, дето лъга и маза в Опел форума за катастрофи, за МЛ-и за али бали и накрая го хванаха как лъже като дърт мангал. Аман от деца в тия форуми!
          За разлика от вас, аз имам самочувствието и покритието съответно за това, че съм интелигентен младеж и не смятам да падам на елементарното ви ниво. Аз ли разговарях с Митко по телефона или вие? Господине не бъдете толкова наивен, и какъв е тоя инженер узунов-някакъв ваш роднина ли-да не ви е баща...? Не го познавам.Този който беше разобличен е Митко, а този който страда от цялата работа бях аз.Не смятам повече да отговарям на елементарното ви поведение, ако някой друг колега има въпроси нека ги зададе, на драго сърце ще му отговоря.

          Коментар


            #6
            Я сканирай и пусни заповедта за арест да ни убедиш. Ние сме зевзеци и кибици, но все пак може да отсеем нещо.
            Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              Kimi_Raikonen написа:
              Я сканирай и пусни заповедта за арест да ни убедиш. Ние сме зевзеци и кибици все пак не сме заседатели, но все пак може да отсеем нещо.
              Колега, заповед за арест няма. Става дума за "Протокол за доброволно предаване на вещ", издаден на осонование на чл. 109, чл. 110, чл.159 от НПК, който има значение за дознанието (бързо производство; незабавно производство) със сериен номер №3580 от 2007г.Нямам скенер, мога да го снимам с телефона, но в крайна сметка мисля, че не е нужно да доказвам думите си. За всичко казано от мен съм се подписал пред двама дознатели...

              Коментар


                #8
                Абе не ми се прави на Лили Иванова, колегата преди мен ти каза какво да направиш! Айде докажи сега, че си прав. И понеже ми пишеш много префацунено само едно ще ти кажа господин възпитания! Пускаш тема която беше напускал в доста форуми преди три месеца. Пишеш първи пост едно към едно. В Опел форума където повечето от нас познаваме Митко и брат му знам що за човек е и се усъмнихме. И като всички почнаха да задават въпроси ти се оплете като пиле в качлишта. И накрая уж излизе, че Митко не бил виновен. Друг бил крадеца, други били виновни. Всички уж се разбрахте. И сега след 3 месеца, когато Митко (vectra) пусна тема за продажба на ГСМ-и в този форум, ти влизаш, регваш се и пускаш същата тема. Искаш да ми кажеш, че за 3 месеца и повече, при това, че се уж знаело вече кой е крадеца от полицията не са направили нищо и изведнъж, явно забравили за какво са те викали, се сещат пак да те викнак. И сега от затвора ли пишеш или не. И нали се бяхте разбрали с Митко да ти възтанови половината от парите за телефона. Какво стана я кажи? И като почнаха да пишат в Опел форума от разни сериозни вериги за продажба на ГСМ-и в защита на Митко ти защо зе да мънкаш и да се оправдаваш а? Ти си лъжец и то елементарен. Дори не знаеш как да лъжеш за да е достоверно. Пак те питам какво против Митко имаш. Ако си мъж си признаи а не лъже тука хората! Не са балами!
                KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                Land Rover Discovery 2.5TD '94
                EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                EX: Fiat Regata 1.7D '84

                Коментар


                  #9
                  FAB_DESIGN написа:
                  ...Нямам скенер, мога да го снимам с телефона, но в крайна сметка мисля, че не е нужно да доказвам думите си. За всичко казано от мен съм се подписал пред двама дознатели...
                  Снимай го!И го пусни във форума- ние сме известни със своята безпристрастност заседатели и ще оценим всяко едно доказателство подобаващо.
                  Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    Колега докажи това, което говориш, защото за момента излиза че се измъкваш с "няма нужда от доказателства".Ако е така, както казваш, можем навреме да предприемем действия.Ако не, обвиняваш друг потребител съвсем насериозно.Искаме да знаем какво става.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      FAB_DESIGN написа:
                      ...а този който страда от цялата работа бях аз.Не смятам повече да отговарям на елементарното ви поведение, ако някой друг колега има въпроси нека ги зададе, на драго сърце ще му отговоря.
                      А защо не напишеш, че се случи преди повече от година? Защо беше готов да изтриеш темата за измамник като чу, че ще ти дам пари? Защо не упоменаваш, че съм ти дал вече 100лв? Защо не упоменаваш, че направихме бартер за нокиа 8910, като още първия ден като се оказа прецакана и ти се обадих, каза, че нищо не можеш да направиш? Защо да не цитирам и милата ти фраза по телефона " аз си взех 100лв от теб и не съм капо, обаче ти си до тук по форумите" ...чест ти прави! А за четвъртък се разбрахме...п.с.Възстанових ти 100лева и когато преди два дни ми писа в тунинга лично ти казах,че когато мога ще ти дам останалите 50лв!И ако си спомняп ти се извиних, че пак нямах възможност да ти ги върна!!!!!Плю по мен навсякъде но когато ти дадох тези 100лв не каза и едно извинявай!Разбра, че нямам нищо общо с кражбата му и дори като се видяхме се държеше все едно сме приятели!И всичко това което пишеш отново е за това, че не ти дадох тези 50лв в срок!

                      Коментар


                        #12
                        Пуснато на: 23 Юли 2007, 14:31 Заглавие: Отговорете с цитатИскам да съобщя за сериозен измамник, който се подвизава из форума.Лицето за което говоря е потребител с никнейм vectra. Истинското му име е Димитър.Бях ИЗМАМЕН Exclamation Лицето ми продаде КРАДЕН телефон-става дума за SonyEricsson W800iЩе бъда кратък и точен.Въпросният ме излъга, че телефона е на 12 часа разговори и е току що внесен от Англия от негов много добър приятел. Всичко уж беше наред, докато един месец по-късно не ми се обадиха от Пето РПУ (до последно си мислех, че това е някаква шега). Бях "любезно" уведомен да си довлека задника (извинявам се за жаргона) веднага, за да не дойдат те (полицаите)при мен-цитирам буквално следователя, с който разговарях.Имаха разпечатка на всеки един проведен от мен разговор, включително копие на личната ми карта. Същото се отнася и за лицето "vectra", както и за още две момчета, в чийто ръце е бил телефонът преди да стигне, за жалост, и до мен. Загубих един ден в разправии, даване на обяснения и писане на показания в районното поделение.Оказа се, че телефонът е бил притежание на жена на средна възраст, преди да й бъде откраднат-тя подава жалба и с крайният резултат се сблъсках аз. Първото лице, което е ползвало телефона след кражбата е рецидивист, добре познат на столичната Полиция.Сега се очаква да му бъде потърсена съдебна отговорност. Ще бъда викан и като свидетел, и като потърпевш в съдебната зала. Кога обаче ще стане това... никой не знае-може след месец, може и след две години IdeaВ заключение ще кажа, че пиша тази тема ЗА ВАС, които посещавате форума с цел да избегнете да бъдете измамени. Ще постна същата тема в още един популярен форум, където знам, че този престъпник "върти далавери".В епилог ще напиша, че съм "назад" с 300 лева, но разбира се, вината за случилото се е изцяло моя, поради сляпото доверие, което проявих към въпросният измамник.П.П. Моля темата да бъде направена Важна, както вече сториха това администраторите в дата.бг IdeaБлагодаря за вниманието Exclamation Idea IdeaПиша номерата, на които отговаря лицето Димитър, а те са именно следните: 0899383924 и 0898815502 , не бих се очудил ако има и други номера. ПАЗЕТЕ СЕ!!!!! Темата не е НИКАКВА ШЕГА!Ще дам линк към темата в датата, тъй като предполагам, че ще изникнат въпроси-там съм отговорил - http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1350102Успех и безаварийно каране на всички Exclamation мога само да кажа че случая отдавна е разрешен до колкото знам беше недоразумение не разбирам защо пак се повдига темата в друг форум

                        Коментар


                          #13
                          ето и темата http://bmwpower-bg.net/forums/viewto...r=asc&start=75

                          Коментар


                            #14
                            Развръзката...AlpinaPower написа:Днес се срещнах с Митко. Поговорихме си доста. Той ми представи личната си кореспонденция с момчето от което е взел телефона (този въпросният също е бил викан в 05 РПУ-СДП) преди да стигне до мен и ме увери, че не е знаел, нито пък е подозирал, че телефона е бил краден.И той и аз смятаме, че цялата тази история е повече от неприятна и стигнахме до решението да си "поделим" стойността на телефона (когато го закупих аз - 300 лева) по равно - така той ме увери, че на 2 или 3 вноски ще ми възтанови 150 лева (днес ми даде "аванс" като гаранция, че ще е коректен). Целта ни е да няма "напълно ощетен", а негативите за всичко това да се разпределят по равно. Аз смятам, че това е коректно, така смята и Митко.Митко ме увери, че от многото телефони, които е продал това е единственият който се е оказал нередовен. И той и аз съжалихме, че не можахме да се видим и да "изясним" случая по-рано. Радващо е, че Митко се оказа коректен и ще понесе както, казах вече, паричната загуба на 50% заедно с мен.Все пак ще изчакам да получа цялата сума, за която се разбрахме с него (150 лв.) и тогава ще правя генерални заключения.vectra написа:Целия проблем започна от момента когато реших да направя бартер моя з800и за в800и...около месец след това Данчо(момчето при който отиде телефона) ми звъни и ми казва, че телефона се е оказал краден и му е бил отнет в 5 РПУ София, след доста дълъг телефонен разговор се разбрахме, когато и аз бъда повикан на разпит да се срещнем и да се разберем за сумата която аз да му дам като обещтетение...до ден днешен не съм бил викан никъде и от никой! Реших, че е имало дело или някакво бързо съдебно производство и парите са били възстановени...след като разбрах, чрез съответните теми, че това не е така се видях с Данчо и се разбрахме 50 на 50 всеки да поема от парите за телефона! Както и самият той разбра това е първия и убеден съм последния случай в който името ми се замесва в такива нелепи ситуации, а съм убеден тъй като след този случай нито ще купя повече телефон без документи, нито пък ще продам!Искам да благодаря на колегите с които съм имал някакъв конктакт и ме защитиха!Благодаря, че не се усъмнихте в честността и коректността ми! WinkКолегите-биячи...с бой всичко се опраея колеги..продължавайте така, това винаги е най-правилното решение! Rolling Eyes Laughing muhihihihi_________________

                            Коментар


                              #15
                              нанякои му трябва

                              Коментар

                              Working...
                              X