Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам бебешка количка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам бебешка количка

    Ползвана е 1 г. става зимна и лятна с цял кош, модела е Дейзи.цена: 150 лв.
    Прикачени файлове

    #2
    Колега съжалявам, ама не можах да се сдържа - тази количка как се движи? А и това Дейзи май не е марка ами си е цял модел, а марката коя е???П.С. Масата влиза ли в цената??? Извинявай, ако съм те засегнал, шегувам се!!!

    Коментар


      #3
      doofiat написа:
      Колега съжалявам, ама не можах да се сдържа - тази количка как се движи? А и това Дейзи май не е марка ами си е цял модел, а марката коя е???П.С. Масата влиза ли в цената??? Извинявай, ако съм те засегнал, шегувам се!!!
      носисе на гръб

      Коментар


        #4
        minchotodorov Пуснато на: Вто Фев 19, 2008 10:55 am Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- носисе на гръб
        Как си се набутал да купиш такава количка :D
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          ето я цялата ( бебето не се продава)
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            И нашата количка е Cangaroo, но модела е Комфорд.Количките Cangaroo са много здрави и през неравни терени не друсат, защото си имат пружинка на всяко колело. Цената на колегата е много добра.Успех в продажбата!

            Коментар


              #7
              doofiat написа:
              И нашата количка е Cangaroo, но модела е Комфорд.Количките Cangaroo са много здрави и през неравни терени не друсат, защото си имат пружинка на всяко колело. Цената на колегата е много добра.Успех в продажбата!
              за нашите хубави тротоари е супер когато я взех търсех с най-големите колела и на разумна цена нова е 270 лв. май не помня, но там някъде.

              Коментар

              Working...
              X