Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea 1.6 16v - ПОМАГАЙТЕ!!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Marea 1.6 16v - ПОМАГАЙТЕ!!!!!

    ПРОБЛЕМИТЕ СА СЛЕДНИТЕ:КОГАТО Е СТУДЕНА КОЛАТА ОБЩО ВЗЕТО РАБОТИ ДОБРЕ. ПРОБЛЕМИТЕ ПОЧВАТ КОГАТО КЛОАТА ЗАГРЕЕ.ПЪРВО НЯМА МОЩНОСТ ОТ 3000 ОБОРОТА НА ГОРЕ САМО СИ РЪМЖИ, НА ПРАЗЕН ХОД МИ ПРИМИГВА ЛАМПАТА НА МАСЛОТО И ПРИ НАТОВАРВАНЕ НА ЕЛ.СИСТЕМИТЕ- ХИДРАВЛИКА, ФАРОВЕ КЛИМАТИК ИТН - КОЛАТА ГАСНЕ.ХОДИХ НА ДИАГНОСТИКА И ИЗВОДИТЕ СА СЛЕДНИТЕ:МОТОРЧЕТО ЗА ПРАЗНИЯ ХОД СИ РАБОТИ, ДАТЧИКА НА КОЛЕНОВИЯ ВАЛ И ТОЙ, ИЗБУШИХА МИ КАТАЛИЗАТОРА ПАК НЯМА ПОДОБРЕНИЯ, НАЙ - НА КРАЯ СЕ УСЪМНИХА В КОМПЮТЪРА НА КОЛАТА , НАМЕРИХМЕ КОМЮТЪР ЗА ПРОБА СМЕНИХ МЕ ГО И НИЩО НЕ СЕ ПОДОБРИ.ДАЙТЕ СЪВЕТИ МОЛЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!!!Добре дошъл колега сред нас ,но първо започни с това http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=168241.6. Потребителите е желателно да постват във вид на "чист текст".Не трябва да се използват голям брой emoticons, главни букви (постването с главни букви се приема като ВИКАНЕ - ПОВИШЕН ТОН),Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    как ти избушиха катализатора?Отрязаха го и на негово място поставиха резонаторно гърне?Дано не са го съсипали!Ако са направили този мискинлък,се съмнявам в майсторите.Да развалиш нещо,което може би работи....Да не би да имаш запушено гърне?Като са ти избушвали катализатора сетиха ли се да запалят колата при разкачена ауспухова система?
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар

    Working...
    X