Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов дебитомер за Мареа 1.9 TD100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов дебитомер за Мареа 1.9 TD100

    Продавам чисто нов дебитомер за Мареа 1.9 TD100.Цена 120 лева. тел.: 0889/755-980 или на ЛС.
    Lancia Kappa 2.0 20V
    БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

    #2
    Никой ли не търси дебитомер?
    Lancia Kappa 2.0 20V
    БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

    Коментар


      #3
      Ако споменеш защо го продаваш и кой е производителя може и да го купи някой.Ако е Hoffer аз лично ще си го купя от http://axm-auto.com/ .
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Да Hoffer е. Купих го от "Axm-auto", защото на диагностиката ми казаха че моят на колата не работи. Когато отидох да го монтират, пак я закачиха на диагностиката и се оказа че си работи съвсем нормално. Та новият който имам не е монтиран изобщо. И сега не ми трябва. Та затова го продавам.
        Lancia Kappa 2.0 20V
        БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

        Коментар


          #5
          Аз съм с Браво ТД100.Когато го купих не бях забелязал,че дебитомерът ми беше изваден от маркуча и го закарах на диагностика и даде грешка дебитомер(предполага се че е силно замърсен следователно прецакан) та аз си го свалих,изчистих го и се усети разлика,но пак не е желания ефект.Пак ще го закарам и ако отново даде грешка дебитомер ще го взема!

          Коментар


            #6
            alekzz написа:
            Аз съм с Браво ТД100.Когато го купих не бях забелязал,че дебитомерът ми беше изваден от маркуча и го закарах на диагностика и даде грешка дебитомер(предполага се че е силно замърсен следователно прецакан) та аз си го свалих,изчистих го и се усети разлика,но пак не е желания ефект.Пак ще го закарам и ако отново даде грешка дебитомер ще го взема!
            ОК.Аз сам на линия
            Lancia Kappa 2.0 20V
            БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

            Коментар


              #7
              UP
              Lancia Kappa 2.0 20V
              БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

              Коментар


                #8
                На диагностиката показа че дебитомера е тотал щета.Утре ще ти се обадя да се разберем къде да се срещнем и да го взема!

                Коментар

                Working...
                X